Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkanka Lublina już wiozła 20 tys. zł oszustowi. Uratował ją czujny taksówkarz

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 lipca 2018 r. o 12:17 Powrót do artykułu
Brawo. Z imienia i nazwiska powinni Pana wymienić i pochwalić. W pierwszej kolejnosci wsiadałbym do Pańskiej taksówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo. Z imienia i nazwiska powinni Pana wymienić i pochwalić. W pierwszej kolejnosci wsiadałbym do Pańskiej taksówki
 Tak jest! Niech ci oszuści wiedzą komu samochód spalić za pokrzyżowanie szyków ;-) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile taksówkarz wziął za kurs. ...to takie taxi z tzw.słupka....może 20 tys.wystarczyło. ale w sumie szacunek dla Pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoją drogą skąd Ci oszuści biorą dane o ludziach gdzie zadzwonić? To są numery powiązane z wiekiem. Dzwonili do mojej byłej sąsiadki która wtedy miała 90 lat (już nieżyje) a nie słyszę by dzwonili do 30,40 czy 50 latków. To nie są telefony na "chybił - trafił"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do mnie nie zadzwonią, bo debet...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być debilem żeby komentować to w ten sposób. Taxi ze słupka może wystarczy. Trzeba być debilem żeby napisać żeby wiedzieli komu oszuści powinni spalić samochód. Nawet jeżeli to jest żart to bardzo słaby.... ale nie wszyscy rodzą się z inteligencją we łbie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Staromodne imiona zdradzają wiek niestety. Janina, Genowefa, Leokadia to raczej nie 30-to latki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję Panu taksówkarzowi wzorowej postawy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoją drogą skąd Ci oszuści biorą dane o ludziach gdzie zadzwonić? To są numery powiązane z wiekiem. Dzwonili do mojej byłej sąsiadki która wtedy miała 90 lat (już nieżyje) a nie słyszę by dzwonili do 30,40 czy 50 latków. To nie są telefony na "chybił - trafił"
 Można się domyślać tylko, że handel danymi to dość dobry "interes". Do mnie ciągle dzwonią w sprawie: jakichś pokazów, rocznic firmowych, że niby wylosował mój nr telefonu prezent itp. Mimo, że czasem odpowiadam niegrzecznie nic ich to nie zniechęca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podejrzani wszyscy którzy mają książki telefoniczne. To jest źródło danych naiwnych staruszków. Imię nazwisko ulica nr telefonu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy ludzie to musieli być również i za młodu głupi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na biedną nie trafiło !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starym ludziom coś się w głowę robi.  Naiwność. Pokrętne myślenie, strach . Ech 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...