Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Minister cyfryzacji: chcemy, by Facebook podlegał polskiemu prawu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 listopada 2017 r. o 13:21 Powrót do artykułu
Cel słuszny, ale jak znam zycie hejtem bedzie krytyka władzy, a sądy beda wiedziały juz co z takimi przeciwnikami władzy zrobic . Doczeklismy Białorusi na terenie Polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mrzonki dla ciemnego ludu. Firma jest amerykańska i wcale nie musi respektować wyroków polskich sądów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież teraz użytkownik FB także może zgłosić pewne treści i, jeśli FB tak zdecyduje, to są one blokowane. Podobnie mogę sam sobie zablokować osoby, których przekaz mi nie odpowiada. Zresztą paru kretynów z ONR i podobnych rasistów już paru zgłosiłem z pozytywnym skutkiem. Niestety FB jest w tej kwestii mądrzejszy niż pani minister i polskie Państwo, co mnie bardzo cieszy, bo rasizm to rasizm, nazizm to nazizm i nie pisdzielcom o tym decydować ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w sumie to genialne posunięcie! Niech PiS zablokuje możliwość korzystania z FB ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS=PRL=PZPR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...