Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A kiedy to samo robił Belka i krzyczał na bankierów to wtedy już było dobrze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wtedy to robili "oni", to im wolno...Jak widać przyzwoitości się nie nauczyli, pomimo "takich " szkół. Jak może bank Polski działać wbrew swojemu udziałowcy , rzdu Polskiemu? Nie znam się na takiej polityce, ale jak bym trzymał pieniądze w takim banku to bym też patrzył co z nimi robi. Tym bardziej ze podwyżka była nieuzasadniona i do tego spowodowana oceną instytutu który tracił własnie prawo do kontrolingu tego banku. Dla mnie tacy rzeczoznawcy powinni nigdy przed kamerą TV nie stawać, bo to obciach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ciekawy co produkują banki, co nam oferują za nasze pieniądze! Jakie to koszty i bilanse które uderzają w włascicieli kont i jakby nie było pracodawdom tym bankowym kmiotom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
określenie "tym bankowym kmiotom" uważam za całkowicie bezzasadne tym bardziej, że wypowiedziane przez osobę najprawdopodobniej nie mającą nawet podstawowej wiedzy z matematyki, która opiera się na prawdzie, że 2 + 2 musi być równe 4.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mordasewicz to czlowiek, który od lat grzmi w polskojęzycznych mediach o tym , że Polacy powinni pracować za darmo, bo nasza gospodarka nie udźwignie żadnego zbliżenia poziomu życia obywateli do normalnych krajów. On i ten drugi hamują każde działania na rzecz poprawy warunków życia rezerwując sobie prawo do drenowania naszych kieszeni. Tych dwóch powinno się baaaaaaaaardzo dokładnie rozliczyć z dochodów i podatków - sporo ciekawych spraw by wyszło na jaw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od debili z pisu, ruskich i wojny uchowaj nas panie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już wyczyściłem konto w PKO BP. Skoro stać ich na reklamy z Majewskim, to nie z mojej kieszeni. Czekam co zrobi Crédit Agricole... Na całe szczęście istnieją komórkowe aplikacje, czy PayPal. Płacić bankom za coś co, gdzie indziej jest za darmo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od debili z pisu, ruskich i wojny uchowaj nas panie.
Oto jedyny "argument" i sposób prowadzenia "rzeczowej" dyskusji przez człowieka umoczonego w układach dawnej komuny, współczesnej Nowoczesnej, przechodzonej PO i zdegenerowanej PSL. Ojjjjj, boli ryj oderwany od koryta! I tak właśnie ryczą Mordasewicze i inni szkodnicy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
określenie "tym bankowym kmiotom" uważam za całkowicie bezzasadne tym bardziej, że wypowiedziane przez osobę najprawdopodobniej nie mającą nawet podstawowej wiedzy z matematyki, która opiera się na prawdzie, że 2 + 2 musi być równe 4.
  Nie dbam czy znasz Ty tabliczkę mnożenia czy dzielenia, ale mam w domu 2 bankowców, córka jest doradcą finansowym, zięć siedzi w zarządzie, często się w dyskusji ścieramy o prostą sprawę określeń. Czy wie pan (ni) że w samej potocznej rozmowie podawanie że bank coś "produkuje" jest wpajane, wręcz wymagane na każdym ich szkoleniu. "Bankowe kmioty" są tutaj na forum tak samo dopuszczalne jak PiSuary itp.Bank który podnosi usługi dla swoich udziałowców bez podania przyczyny , bez uzasadnienia... jest tylko złodziejem. Obniżenie rankingu Polski, przez instytucje znaną z machlojek, nijak nie uderzyło w finanse banku. Wiec nie rozumiem dlaczego bronisz politycznych zagrywek finansowych matołków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Nie dbam czy znasz Ty tabliczkę mnożenia czy dzielenia, ale mam w domu 2 bankowców, córka jest doradcą finansowym, zięć siedzi w zarządzie, często się w dyskusji ścieramy o prostą sprawę określeń. Czy wie pan (ni) że w samej potocznej rozmowie podawanie że bank coś "produkuje" jest wpajane, wręcz wymagane na każdym ich szkoleniu. "Bankowe kmioty" są tutaj na forum tak samo dopuszczalne jak PiSuary itp.Bank który podnosi usługi dla swoich udziałowców bez podania przyczyny , bez uzasadnienia... jest tylko złodziejem. Obniżenie rankingu Polski, przez instytucje znaną z machlojek, nijak nie uderzyło w finanse banku. Wiec nie rozumiem dlaczego bronisz politycznych zagrywek finansowych matołków?  
Co autor miał na myśli: "podnosi usługi dla swoich udziałowców"? Pozostała część wypowiedzi nie świadczy o zorientowaniu w temacie, mimo tak wykształconej i ustosunkowanej rodziny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...