Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Minister odmawia pośmiertnej nominacji Karskiego. Poseł składa interpelację

Utworzony przez Gość, 12 sierpnia 2014 r. o 17:33
Wódz Siemoniak, pogromca Karskiego... Cyrk polski. Jaki długo jeszcze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrodziej. Poszedł na cmentarz i wystarczy... Rosnie nam Rydz-Śmigły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie minister jest benificjentem petycji ale Prezydent RP. Dowolność tworzenia przepisów resortowych na dorażne potrzeby jest znamienna dla rządu Tuska. Mam władzę to mogę zmienić prawo,chcę uprawiać politykę  światową z katastrofalnym skutkiem dla polityki wewnętrznej. To nie Siemoniuk,ale Tusk i Komorowski wykorzystujac swoje progeratywy wynnikające z pełnionych stanowisk są odpowiedzialni za blokowanie tej nominacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wódz Siemoniak, pogromca Karskiego... Cyrk polski. Jaki długo jeszcze?
Był cyrk Skalskiego,b.pilota dywizjonu 303 ,który w PRL  swoje odsiedział,a po powrocie komuny bis po 89r został generałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co im Karski przeszkadza, że blokują :ph34r: tę nominację?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że opisujecie sprawę tej nominacji. Dzięki temu  pozostanie w historii, jak obchodzono Rok Jana Karskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu PO wchodzi do historii w swoim stylu :D. Dobrze, że Tadeusz Mazowiecki nie musi tych występów już oglądać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wódz Siemoniak, pogromca Karskiego... Cyrk polski. Jaki długo jeszcze?
pi*** po prostu a nie minister.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki prezydent,premier,takie i ministry,jedna,wielka banda komunistycznych łobuzów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...