Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Minister odpowiedzialny za chaos na kolei dostał kwiaty od posłanki z Lublina

Utworzony przez 100 g., 5 stycznia 2011 r. o 14:47
Teraz to już tylko ona może nam załatwić obwodnicę Lublina. To nasza jedyna nadzieja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może kwiaty pomogą w przeforsowaniu s 17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy jeździ pociągami do Wa-wy? Chyba nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to Solidarność rozłożyła kolej. trzeba było stołki załatwić swoim i właśnie w tym celu kupę natworzono spółek i dyrekcji, a nie po to aby usprawnić funkcjonowanie kolei
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosne, takim postepowaniem Poslanka nie zalatwia drogi S17. To jest wazelina w celu zalatwienia sobie lepszego miejsca na liście wyborczej. Mierna, bierna ale wierna. WSTYD!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIAŁANIE W STYLU ZDZISŁAWA P. eksposła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tacy nas reprezentują ,podobna po bystrym spojrzeniu do tego z PSl-u Pawlaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może była to wiązanka pogrzebowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK PANI PODZIĘKOWAŁA ZA ZABRANIE NAM EKSPRESOWKI DO STOLICY. ŻENADA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze jeden kwiatek ja też daruję panu ministrowi.Bardzo się cieszę z finalu wczorajszego noworocznego koncertu jaki nam urządzili poslowie z lewa i prawa.Jestem osobą bezpartyjną i nie interesuje mnie z jakiej partii wywodzi się rząd.Znam natomiast bardzo dobrze możliwości sprawowania wladzy wykonawczej i w tej sprawie zachowania poslów przekroczyly moją granicę wytrzymalości i nie jednego widza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokażmy że wiemy do czego mogą służyć taczki.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona tylko wyraziła wolę durnych wyborców. Wybraliście ją na podobieństwo swoje a poza tym niczym innym nie może kobiszcze zaistnieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosne !!! Wstyd mi za takich ludzi. Społeczeństwo Lublina szuka możliwości nacisku w sprawie drogi S 17, a ,,POSŁANKA" za wszelką cenę chce zwrócic uwagę na własną osobę. Pani Poseł, 18 stycznia jest pikieta w sprawie S17, serdecznie Panią zapraszamy będzie Pani mogła się wykazać swoją pomysłowością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TE KWIATY TO "PODZIĘKOWANIE: ZA TO IŻ PAN GRABARCZYK PRZYŁOŻYŁ RĘKĘ BY DROGI EKSPRESOWEJ NA LUBELSZCZYŹNIE NIE BYŁO. KWIATY DLA ODARCIA SIĘ Z GODNOŚCI WRĘCZYŁA LUBLINIANKA. CO ZA PARADOKS I WSTYD !
Ostatnio edytowany 6 stycznia 2011 r. o 08:06
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CAŁY LUBLIN PRZEPRASZA ZA PANIĄ POSŁANKĘ ! WSTYD I JESZCZE RAZ WSTYD !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszny wstyd. To jakaś klika. Panu ministrowi radzę omijać lubelszczyznę, bo nikt go tu nie chce widzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEZCZELNOŚĆ TEJ "PANI" PRZEKRACZA WSZELKIE GRANICE. PLATFORMA POWINNA DAĆ BUKIET KWIATÓW I 100 zl KAŻDEMU, KTO JECHAł W NOWY ROK POCIĄGIEM. PLATFORMA OBYWATELSKA DOBITNIE POKAZAŁA GDZIE MA SWOICH WYBORCÓW. "NIE RÓBMY POLITYKI - BUDUJMY DROGI" - dONALD tUSK NIE MARTWCIE SIĘ, S17 TEŻ NIE BĘDZIE http://www.youtube.com/watch?v=aggDGlusAEY&feature=player_embedded
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na stronie pani poseł jest zakładka, czego mi brakuje w Lublinie, to jej napisałem, ale komentarz zniknął, wiec napisałem jeszcze raz i znowu to samo, tak widocznie pani poseł kasuje te posty, które tyczą obwodnicy podaję linka : http://www.magdagasior.pl/tematy-do-dyskusji/98-w-lublinie-najbardziej-brakuje-mi.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAQUES napisał:
BEZCZELNOŚĆ TEJ "PANI" PRZEKRACZA WSZELKIE GRANICE. PLATFORMA POWINNA DAĆ BUKIET KWIATÓW I 100 zl KAŻDEMU, KTO JECHAł W NOWY ROK POCIĄGIEM. PLATFORMA OBYWATELSKA DOBITNIE POKAZAŁA GDZIE MA SWOICH WYBORCÓW. "NIE RÓBMY POLITYKI - BUDUJMY DROGI" - dONALD tUSK NIE MARTWCIE SIĘ, S17 TEŻ NIE BĘDZIE http://www.youtube.com/watch?v=aggDGlusAEY&feature=player_embedded
POlityka miłości, by żyło się lepiej. Wszystkim - pasażerom też dzięki Ci doniek, idź grać w piłkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym roku wybory. Nie radze sie nawet zdrajczynio pokazywac w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...