Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Anglia od 27 stycznia 2022 r. znosi prawny obowiązek noszenia masek; obowiązek weryfikacji paszportów szczepionkowych; koniec z rekomendacją pracy zdalnej. Przepisy o izolacji po zakażeniu SARS-CoV2, które wygasają 24 marca 2022 r., mają nie być przedłużane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobra. Gdy już lemingi się ogarną w tym cyrku możemy wyjść na ulicę. Ja w każdym razie jestem gotów. Miłośnicy dobrej zmiany niech zostaną przed telewizorami. A propos. Nie ma powodu do zmartwień o zachowanie nauki stacjonarnej. Przecież minister Czarnek obiecał, że tak będzie. A skoro obiecał, to chyba coś znaczy....no nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędnik będzie pracował zdalnie , bo zza szybki musiałby rozmawiać z petentem . Z pięcioma , dziesięcioma dziennie . Przez szybkę . Petent w maseczce . Ponad 20 dzieciaków w klasie + nauczyciel , ponad 100 dzieciaków na korytarzu + kilku nauczycieli i woźne- bezpiecznie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto oglądał konferencję NIEDZIELBAUMA???? "mowę ciała". Żymianina go zdradza On jest na granicy orgazmu, gdy mówi o "rekordach", jego żywioł, jego jestestwo - klasyczny socjopata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczepienia przeciwko COVID-19 nie będą obowiązkowe w Czechach, powiedział dziś premier Petr Fiala na konferencji prasowej. „Nie chcemy pogłębiać rozłamów w społeczeństwie” – dodał Fiala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczepienia przeciwko COVID-19 nie będą obowiązkowe w Czechach, powiedział dziś premier Petr Fiala na konferencji prasowej. „Nie chcemy pogłębiać rozłamów w społeczeństwie” – dodał Fiala.
 Czechy: zachorowań 28,5 tys. dziennie, zgonów... 27 osób. Polska: 30,5 tys. nowych zachorowań, zgonów... 375 trzynastokrotnie więcej niż w Czechach, przy podobnej zachorowalności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może dlatego. że czescy medycy są bardziej uczciwi od naszych. Dodatki covidowe i płacenie za łóżka covidowe swoje robią.Ja o naszych  medykach nie miałam najlepszego zdania, a teraz tym bardziej.  Niedawno byłam na pogrzebie kobiety, która została zarażona covidem w szpitalu. Tak po prostu na sali , na której leżała położono zarażoną pacjentkę..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...