Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zawsze najważniejsza władza siedzi w pierwszym rzędzie , nic dodać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POZDRAWIAM BP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oceniając merytorycznie wystąpienie Prezydenta Dariusza Stefaniuka odniosłem wrażenie, że jest raczej dyrektorem Domu Kultury z dość bogatym programem niż osobą dążącą do ekonomicznego rozwoju naszego miasta. Gdy będzie praca będzie też czas i miejsce na kulturę. Ale to początek, zachęcam raczej do działąń zmierzających do realizacji przynajmniej części z obiecywanych np. 1000 miejsc pracy. Pozdrawiam i życzę żeby w następnym roku przemówienie noworoczne zmieniło swój charakter.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znana z pokory i skromności czarna sotnia,jak zwykle na czele frontu walki o forse i wpływy,kiedy to sie skonczy ta bzdura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie kiedy niektórzy ludzie zaczną krytykować merytorycznie, a nie szczekać jak małe kundelki. Mam niezłą pamięć. Prezydent miał trafić do prokuratory, miał być wywieziony na taczkach przy absolutorium. I co , i nic! Przy tym stanie finansów po p. Czapskim trudno o cuda, a mimo to coś się udało. W kulturze, oświacie i inwestycjach. Rozpoczęto przygotowania / realne/, do budowy podstrefy ekonomicznej, ludzie mogą wykupować mieszkania z bonifikatą. Jeszcze do niedawna było to niemożliwe. Apeluję o odrobinę rozsądku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak słuchają prezydenta Stefaniuka, że Ministerstwo Infrastruktury chce zakończyć autostradę A2 w Międzyrzecu Podlaskim :) Gratulacje !!! Tak słuchają prezydenta Stefaniuka, że Ministerstwo Infrastruktury chce zakończyć autostradę A2 w Międzyrzecu Podlaskim :) Gratulacje !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest (18 stycznia 2016 o godzinie 15:56) Za Pomenów A2 by drgnęła na wschód od Mińska Maz nawet o 1 cm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darek mniej propagandy więcej działań! Najpierw rób potem się chwal efektami bo to że rozmawiałeś z tym czy tamtym ministrem o niczym nie świadczy. Jak nie będzie efektów tych rozmów a narazie nie ma to będzie tylko śmiesznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś twierdził, że Dariusz Stefaniuk wprowadził bonifikaty. To nie prezydent je wprowadza, tylko Rada Gminy. Poza tym to podyktowane to było wyrokiem sądu, a nie dobrą wolą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...