Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miss Polonia Województwa Lubelskiego: Wygrała Ira Watwat (zdjęcia)

Utworzony przez Gość, 27 maja 2012 r. o 15:12
O jejku co za zmora?????????/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej to chyba nie MISS POLONIA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO KTORE JEST NA OBSZARZE POLSKI Watwat? Ira?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego te zdjęcia są takie fatalne?Czyżby robione były za pośrednictwem kamerki internetowej lub zwykła SMIENĄ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brałam udział w castingach, odpadłam w półfinale. Jak przyszła I ra Watwat to od razu przywitała się z jury."Cmok, cmok" Wiedziałam od tego momentu że to wszystko ustawione i że tytuł bedzie dla niej. Zal.... Nie była na castingach, przyszła od raz na półfinał. Tak samo dziewczyna II wicemiss i Miss Dziennika Wschodniego – Paulina Cyrankiewicz. Przyszły tylko na ogłoszenie wyników na półfinale, nie będąc na żadnym castingu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o matko LUBASZENKO co za gwiazda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w następnym roku nie robcie żadnych castingów! jak macie swoje dziewczyny:) Nie róbcie żadnej gali! Zeby w takich konkursach działy się takie rzeczy, wstyd, wstd!!! Mam nadzieję, że znajdzie się osoba, która poruszy temat:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety taka prawda... Wszędzie liczą się znajomości i kasa....Identycznie jest w tym przypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hans Kloss napisał:
Na 26 cellulit, że oczy wypala!!! [/quote] [quote name='Hans Kloss' timestamp='1338137140' post='634155'] Na 26 cellulit, że oczy wypala!!!
Sprawdź czy Ty nie masz....he he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jas napisał:
O ile dobrze wiem to Paulina Cyrankiewicz przeszła z wyborów "Zostań twarzą galeri Venus"
To był jakiś dodatkowy konkurs?"Zostań twarzą galeri Venus" czyli jak brała to miała pewne konkursie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co z tego, że wygrała... Zobaczymy z czasem, która z nich jest najlepsza... Może im się uda, 3mam kciuki:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ech dziennikarze... napiszcie coś więcej o naszej nowej miss, co robi, gdzie się uczy albo pracuje, skąd takie oryginalne nazwisko itp. Zdjęcia nie podpisane nie wiadomo kto i co, dla nie wtajemniczonych nie wiadomo która to która. Robicie tą gazetę dla czytelników czy kogoś innego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu ktoś usuwa komentarze piszą je ludzie do wiadomości ktoś boi sie prawdy przecież Lublin jest niewielkim miastem i echo sie rozniesie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paulina cyrankiewicz jest ostatnią osobą która zasługuje na tytuł miss -zachowanie WINCETÓW CZY JEJ COŚ TO MÓWI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ira ma wiele cech, których nie widziałem u innych kandydatek... Na sucho bez emocji: - niespotykany typ urody (jest wręcz zjawiskowa...), - nieprzeciętnie zgrabną figurę (jej nogi są boskie... ale miało być bez emocji :-) ), - porusza się z gracją, - ma poczucie rytmu - dobrze czuje się w klimacie latynoamerykańskim, - jest fotogeniczna - ma ciekawą osobowość Kibicowałem jej od pierwszej chwili kiedy ją zobaczyłem... echh ... Jedyne co być może jest pomyłką to przy jej wymiarach cyfra 174 cm... ale widziałem też gdzieś jej wymiar 65 cm w tali co na pewno nie było prawdą :-) stawiam na 59 cm :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ira ma klase i subtelnosc. w odroznieniu do innych kandydatek jest bezpretensjonalna i pelna wdzieku. oby potrafila wykorzystac te swoja szanse... trzymam za nia kciuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
O jejku co za zmora?????????/
jesli masz na mysli miss, to ty jestes zmora!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajomy Nieznajomy napisał:
Ira ma wiele cech, których nie widziałem u innych kandydatek... Na sucho bez emocji: - niespotykany typ urody (jest wręcz zjawiskowa...), - nieprzeciętnie zgrabną figurę (jej nogi są boskie... ale miało być bez emocji :-) ), - porusza się z gracją, - ma poczucie rytmu - dobrze czuje się w klimacie latynoamerykańskim, - jest fotogeniczna - ma ciekawą osobowość Kibicowałem jej od pierwszej chwili kiedy ją zobaczyłem... echh ... Jedyne co być może jest pomyłką to przy jej wymiarach cyfra 174 cm... ale widziałem też gdzieś jej wymiar 65 cm w tali co na pewno nie było prawdą :-) stawiam na 59 cm :-)
komentarz jak strzal w dziesiatke; zgadzam sie w zupelnosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prostuje wiek Iry - 20, a nie 22 lata. jej nazwisko, wyczytalem, wzbudzilo czyjas watpliwosc przynaleznosci jej do woj lublelskiego. otoz jest rodowita lublinianka! uczeszczala do szkoly muzycznej przy Plazowej, a rodowod jej dziwnego nazwiska bierze sie po ojcu Sycylijczyku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy ma prawo wypowiadać swoje zdanie i swoje poglądy. Po co usuwacie komentarze. Zostały wybrane dziewczyny, które w rzeczywistości przyniosą wstyd BMP. Wogóle te całe wybory w tym roku to jedna wielka farsa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba te zalety pisze ktoś kto balował zirą apropo jaka to miss lubelszczyzny podobno ona mieszka na stałe w holandii awiec co ztego ze wywodzi sie ;ira vatwat z lublina jak tu nie mieszka pozatym jaki wdziek i subtelnośc ona sie nawet nie umie prawidłowo wysłowic dając popis przy odbiorze korony żadnego wdzieku klasy prosty ociosany kołek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...