Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dobra decyzja niż miałaby ICH udusić pod kołdrą np.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobiona czwórka bedzie emeryturka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napiszę taki komentarz. Są kobiety ,które chcą pomagać biednym dzieciom np w afryce, a jak widać dużo jest rodzin i dzieci, którym trzeba pomóc przede wszystkim finansowo w Polsce. Dlaczego niepowstanie jakieś centrum nie tylko z pomocą pedagogiczną zrzeszające kobiety i nie tylko,które by się tym zajmowało,potrzeba sponsora?(przykład bruk bet) Szkoda tej matki urodziła 4 synów i potrzebowała pomocy , której niedostała. To tylko moje zdanie i taka sugestia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że kobieta przekazała dzieciaki tam, gdzie mają szanse normalnie żyć . Oby samorządowi swojacy z OPS wykonali robotę, która do nich należy PRAWIDLOWO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czesc przyjaciele Nazywam sie TERESA ZAJAK Jesli potrzebujesz pilnego kredytu Zaprosilem cie do skontaktowania sie z ANNA CHROMA I nie bedziesz rozczarowany To tylko sugestia Mam pozyczke w wysokosci 130 000 Zl dzieki temu wspanialemu czlowiekowi Aby uzyskac wiecej informacji Odpowiedz mi krótka wiadomoscia Lub skontaktuj sie ze swoim pozyczkodawca annachroma1949@gmail.com skontaktuj sie z moim adresem e-mail: teresazajac133@gmail.com Autorzy ANNA CHROMA Bedziesz mial rozwiazania dla wszystkich swoich problemów Potwierdzam to Jesli nie potrzebujesz pozyczki Wiec poinformuj swoja rodzine i przyjaciól dziekuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast pomóc matce to zabierają jej lekką ręką dzieci. Niektórzy piszą że dobrze zrobiła ja tak nie uważam bo to jest dramat osobisty tej kobiety. Czy w/g was dobrze będzie jak dzieci wychowa obca kobieta a nie matka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie dramat 25 lat, 4 dzieci, może by tak do pracy? Wcześniej nie mogła bo dzieci, teraz nie może bo... Dramat to mają dzieci, ani ojca, ani matki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby jej nie oddali dzieci, zapewne potrzebuje ich dla kasy: 500plus, rodzinne, wielodzietne, spokojnie 3000 z dzieci miała co miesiąc na imprezy. Nie rokuje dobrze ta kobieta, zero wykształcenia, zero zawodu, tylko alkohol, narkotyki i nowe chłopy w kroku. Sąsiadom to zapewne nie dzieci przeszkadzały a imprezy i burdy pijackie. Dzieciaki w rodzinie zastępczej mają szanse na normalność a nie kontynuowanie patologicznych zachowań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te komentarze i nie mogę uwierzyć jak ułomne jest nasze społeczeństwo. To naprawdę aż tak źle, że kobieta chciała pozwolić na normalne życie swoich dzieci? Pisanie, że ona potrzebuje kasy dlatego chce ich odzyskać na alkohol, imprezy i narkotyki jest żałosne i poniżej wszelkiej krytyki (osoby, które tak twierdzą moze same pochodzą z takiej rodziny). Zastanówcie się nad tym co piszecie. Jakby ta kobieta była taka, jak piszecie to by zostawiła swoje dzieci w domu i pozwoliłaby aby jej dzieci się zmarnowały. Ludzie myślcie, a nie piszecie bezmyślnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Roro dlaczego tak uważasz? Czyli twoim zdaniem osoba, która odda swoje dziecko to nie może jego już odzyskać bo jest patologią? Może najpierw zastanów się nad tym co piszesz. Nie znasz tej kobiety, a ja oceniasz. Nie uważasz, że przesadzasz? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miała możliwość iść do domu samotnej matki,jeżeli bardziej kocha dzieci niż imprezy i alkohol to powinna tam iść. widocznie bardziej kręcą ją imprezy niż bycie matką.Dobrze że oddała, ale dopóki nie dojrzeje to niech się bawi, a dzieciom niech da miłość kto inny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona nie chciała pomocy. Mops oferował jej swoją pomoc czy miejsce w domu samotnej matki. Problem w tym, że by z takiej pomocy skorzystać trzeba się dobrze prowadzić. Nie można pić, imprezować, brać narkotyków i tak dalej. Nikomu nie pomożesz na siłę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy tatuś nie daje rady i sytuacja go przerasta zostawia dzieci z mamusią i idzie w siną dal rzucając matce ochłapy w postaci alimentów albo i nie....... Gdy taka kobieta nie daje rady wychowawczo - ostracyzm społeczny, gdy rezygnuje z pracy by móc zająć się dziećmi - ostracyzm, gdy jest na skraju wytrzymania i oddaje dzieci - ostracyzm. W Polsce dzieci jak widać to sprawa kobiety, a potem tatusiowie po sądach płaczą.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podwiązać jajowody.....tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet jak porzucił kota na teren sąsiada, dostał pół roku odsiadki i 2 tys na fundację od zwierzątek plus grzywna. To nie wiem tu dożywocie, grzywna i duża kwota na zgromadzenie Urszulanek. No temu od kota Państwo nic nie dało, żadne 500 itp. A sąd skazał za porzucenie u sąsiada. Co na to Ziobro, KRS,komisja wenecka, poseł Budka i obrońcy kasty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napiszę taki komentarz. Są kobiety ,które chcą pomagać biednym dzieciom np w afryce, a jak widać dużo jest rodzin i dzieci, którym trzeba pomóc przede wszystkim finansowo w Polsce.   Dlaczego niepowstanie jakieś centrum nie tylko z pomocą pedagogiczną zrzeszające kobiety i nie tylko,które by się tym zajmowało,potrzeba sponsora?(przykład bruk bet) Szkoda tej matki  urodziła 4 synów i potrzebowała pomocy , której niedostała. Dodam ,że np piłkarze nietylko w polsce zarabiają duże pieniądze , mają po pare lub parenaście samochodów luksusowych rozumiecie? To tylko moje zdanie i taka sugestia.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczęście w nieszczęściu że oddała do pogotowia, mogło być gorzej tyle się słyszy co chwilę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...