Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mobilny internet najlepszy w Plus

Utworzony przez ~gość~, 22 stycznia 2009 r. o 08:28 Powrót do artykułu
bzdury totalne, mobilny internet z Polkomtela dziadostwo pierwsz klasa!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się nie zgodzę z przedmówcą - jestem wierna iPlusowi już 3 rok, i nie tyko przeglądam strony, ale sciągam z internetu i jeszcze nigdy mi nie zerwało połaczenia. Nie warzne gdzie jestem - na wsi czy w mieście, internet zawsze mam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się nie zgodzę z przedmówcą - jestem wierna iPlusowi już 3 rok, i nie tyko przeglądam strony, ale sciągam z internetu i jeszcze nigdy mi nie zerwało połaczenia. Nie ważne gdzie jestem - na wsi czy w mieście, internet zawsze mam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkowałem Orange przez dwa lata i ten ich Internet to totalna porażka. Od 1,5 roku mam iPLUS i jestem zadowolony;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam Iplusa i jestem średnio zadowolony. Niekiedy słaby sygnał i chodzi jak traktor. Do tego śmieszne limity danych. Ale pozatym OK wiem za co płace.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GPRS ma 52 kb/s (ale na papierze); EDGE ma od 52 do 240 kb/s ,(ale na papierze);UMTS ma niby to mieć od 240 do 384kb/s;HSDPA ma niby to mieć od 384 do 7,2Mb/s no oczywiście dla naiwnych oferta jest optymistyczna na "więcej". Powiedzcie mi w EDGE dlaczego mam na stałe 20 Kb/s (max) GPRS (max)10Kb/s. Wyobraźcie sobie telewicje z taka prędkością .Mam go kilkanaście miesięcy i wcale nie zauważyłem poprawy pomimo interwencji ,zawsze mnie zbywają.Trzeba tutaj chyba nazwy tylko zmienić EDGE to połowa GPRS.Żenujące parametry a płacimy za to jakby było na full.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...