Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Modelka oskarża Polańskiego o gwałt po 36 latach

Utworzony przez xx, 29 lipca 2010 r. o 11:15
widzicie kobiety, tak sie robi "kariere", trzeba isc do lozka z brzydkim, karłowatym, nadzianym rezyserem, ktory za seks zrobi pozniej wszystko, zalosne, rzygam tym czlowiekiem, smiec i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu Sikorski z Sarkozym będą musieli wyłożyć kasę aby wyciągnąć z opresji pobratymca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szwajcarskie banki opanowane przez żydostwo mają jak widać siłę nie do przebicia...każda pejsiasta swołocz się prawu wywinie.I niech mi ktoś powie,że Bóg ich wybrał jako naród.Bóg jest nieomylny a to by była jego największa pomyłka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czujesz się niekochana? Samotna? Nikt Cię nie zauważa? Czas na zmiany! Masz właśnie swoje 5 MINUT W ŻYCIU!!! Powiedz WSZYSTKIM, że np. 14 lat temu gdzieś tam, w jakichs tam okolicznościach (tu puść wodzę swojej fantazji) zgwałcił Cię Polański. To teraz "TAKIE MODNE".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
N. napisał:
Czujesz się niekochana? Samotna? Nikt Cię nie zauważa? Czas na zmiany! Masz właśnie swoje 5 MINUT W ŻYCIU!!! Powiedz WSZYSTKIM, że np. 14 lat temu gdzieś tam, w jakichs tam okolicznościach (tu puść wodzę swojej fantazji) zgwałcił Cię Polański. To teraz "TAKIE MODNE".Popieram -modne,a ile pań w dzisiejszych czasach sięga po swoją broń? To jest nadal modne i tak obrzydliwie oczywiste-caly świat na du*** się kręci od czasów Bizancjum albo i wczesniej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz to zauważyła ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Szwajcarskie banki opanowane przez żydostwo mają jak widać siłę nie do przebicia...każda pejsiasta swołocz się prawu wywinie.I niech mi ktoś powie,że Bóg ich wybrał jako naród.Bóg jest nieomylny a to by była jego największa pomyłka.
Jahwe w którego wierzysz - to też Bóg Żydowki. a Żydzi - to twoi starsi bracia w wierze. to słowa JP II
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak samo było w Samoobronie. Jak było Pani XY dobrze i była praca i wszyscy byli zadowoleni, to było OK, a jak się "dobre czasy" skończyły, to Pani XY się zorientowała, że to jednak kiedys był gwałt, że ona nie chciała i szukała ojca dzieci. Z tego, co wiem, nie znalazła tatusia-ów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
N. napisał:
Tak samo było w Samoobronie. Jak było Pani XY dobrze i była praca i wszyscy byli zadowoleni, to było OK, a jak się "dobre czasy" skończyły, to Pani XY się zorientowała, że to jednak kiedys był gwałt, że ona nie chciała i szukała ojca dzieci. Z tego, co wiem, nie znalazła tatusia-ów.
c.d. Niech się zgłosi do Polańskiego :-)))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
N. napisał:
Czujesz się niekochana? Samotna? Nikt Cię nie zauważa? Czas na zmiany! Masz właśnie swoje 5 MINUT W ŻYCIU!!! Powiedz WSZYSTKIM, że np. 14 lat temu gdzieś tam, w jakichs tam okolicznościach (tu puść wodzę swojej fantazji) zgwałcił Cię Polański. To teraz "TAKIE MODNE".
Tak, i im bardzie będą się starzeć te k u r w i s z o n y tym więcej będzie takich przypadków. Gdybym miał tyle złotówek co którakolwiek z tych "gwałconych" miała hmmm partnerów, to byłbym dziś bardzo bogatym człowiekiem. Zaś tym wszystkim ziejącym miłością bliźniego do Polańskiego powiem: dobrze, że zdajecie sobie sprawę, iż do pięt nie dorastacie Polańskiemu, ale po co od razu ukazywać publicznie swoje kompleksy, zazdrość i podłość?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Szwajcarskie banki opanowane przez żydostwo mają jak widać siłę nie do przebicia...każda pejsiasta swołocz się prawu wywinie.I niech mi ktoś powie,że Bóg ich wybrał jako naród.Bóg jest nieomylny a to by była jego największa pomyłka.
Największą pomyłką Boga było to, że pozwolił przyjść na świat takiemu padalcowi jak ty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='wiem' date='29 lipiec 2010 - 14:26 ' timestamp='1280406410' post='321984'] Największą pomyłką Boga było to, że pozwolił przyjść na świat takiemu padalcowi jak ty... [/quot PRAWDA W OCZY KOLE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...