Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Morderstwo na ul. Bursztynowej. Studentka zanim zginęła została brutalnie skatowana

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 maja 2017 r. o 15:41 Powrót do artykułu
Po tym co przeczytałem w tym artykule uważam, że w Polsce powinna zostać przywrócona kara śmierci. Dla takiego troglodyty nie ma innej kary jak krzesło elektryczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ratować? Chwast, który sam się chce wyrwać to rzadkość. Trzeba mu na to pozwolić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"brutalnie skatowana" to można skatować łagodnie? "chłopak wy***ył z okna". chłopak? 25 letni chłopak? ja w tym wieku byłem mężczyzną od dobrych kilku lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda prądu... szubienica w centrum miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwyrodnialec jeden!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S*urwysyn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech całe życie zdycha we własnych gównach i moczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli skoro zginęła o 12 w nocy a on rzucił się z okna w południe w sobotę musiał spędzić z ciałem cała noc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne filtry ma DW. Nie wiadomo dlaczego usuwają słowo: s-k-o-c-z jakby było przekleństwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A sąsiedzi nie słyszeli nic? W takim bloku o północy niesie się każdy dźwięk. Jak ją katował to napewno siedziała i grzecznie milczała...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem że ten typ (człowiekiem go nie nazwę) leży nieprzytomny w szpitalu publicznym i jest zapewne pilnowany przez dwóch funkcjonariuszy Policji? Potem miesiącami będą go uzdatniać do egzystencji, badać psychę czy może za powyższy czyn odpowiadać, potem osądzą i zapewnią dach nad głową i koryto na najbliższe lata? Świetna perspektywa! Aż mi się jutro iść do pracy. Wiem już na co państwo bierze tak dużo z moich zarobków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za późno na katolskie manipulacje, należy je wprowadzać od porodu. Najlepiej przez siostry zakonne obowiązane do uczestnictwa przy poczęciu!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny wykolejony po zażywaniu marychy dragów i dopalaczy do utrzymania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie chodził w manifestacjach paligłupa w intencji wolnych konopi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby wybory były jawne, można by było dziś się dowiedzieć czyj elektorat ma takie skłonności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze niedawno jego znajomi wypowiadali się ze to bezkonfliktowy grzeczny chłopiec. Bezmuzgie karczycho z tatuazami, co ona w nim widziała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś widział jak leci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy z tym 112 lublin? może ktoś wyjaśnić? to są informacje z ***?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy on był od tych co chodzą z zielonymi opaskami na rękawach?wyklety co nie lubi obcych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jego koledzy na jego profilu na fb nadal go bronią. Mało tego wygrażają wszystkim którzy piszą ze to psychol był... A psycholem był co potwierdziła dziś sekcja... Szkoda dziewczyny..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...