Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MSZ oddaje Medal Wolności Jana Karskiego do Łodzi

Utworzony przez fryko, 20 listopada 2012 r. o 20:31
Kabaret jest wsrod nas. Sprawa medalu to pokazuje. Lipinska ponadczasowa - http://www.youtube.com/watch?v=HvZqu0tsFM0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy szczerego podziwu dla Pani Doktor!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież niejaki Radosław S. to Yewropejczyk, prawie świtowiec, chce wysłać nasze F16 na ratowanie biednego Izraela, wiesza w każdej ambasadzie portrety Bronisława K. i nie POtrafi znaleźdź rodziny J.K. Chłoptaś ma gest; w rządzie Pis-LPR-Samoobrona, jako ministra wydał ze "Złotej karty" więcej kaski niż chłopki Leppera i Giertycha razem wzięci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariolka napisał:
Przecież niejaki Radosław S. to Yewropejczyk, prawie świtowiec, chce wysłać nasze F16 na ratowanie biednego Izraela, wiesza w każdej ambasadzie portrety Bronisława K. i nie POtrafi znaleźdź rodziny J.K. Chłoptaś ma gest; w rządzie Pis-LPR-Samoobrona, jako ministra wydał ze "Złotej karty" więcej kaski niż chłopki Leppera i Giertycha razem wzięci...
To jest ten SPECJALISTA od dożynania watah ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy słyszałam w radiu, że oddają medal Karskiego do jego gabinetu, po prostu wzruszyłam się... http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/726768,MSZ-odda-medal-Karskiego-Odznaczenie-trafi-do-Lodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem tego przekazywania medalu. Kto to bedzie robil?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gassssmajster napisał:
To jest ten SPECJALISTA od dożynania watah ?????
Chirurg Radosław. S ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...