Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Musiałam zdyskwalifikować Irę. Miss Polonia to nie wakacje"

Utworzony przez Gość, 31 stycznia 2013 r. o 17:03
wakacje nie, ale niezła biba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inne dały komu trzeba, więc nie ma znaczenia, że też łamały regulamin..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po prostu NIE DAŁA z siebie wszystkiego jak pozostałe..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
--------------------ZAZDROŚĆ , ZAZDROŚĆ I NIC WIĘCEJ !!!---------------------------------------------------- Każdy Regulamin oprócz Programu obowiązków, posiada propozycje kar za nie przestrzeganie Regulami nu . A dodatkowa procedura daje PRAWO OBRONY i ODWOŁANIA SIĘ nawet do instancji sądo wych . Czyli Panna Ira będzie mogła wziąść udział w Konkursie a roztrzygnięcie nastąpi w sądzie . Tak mówi Prawo i właściwie rozumiana Sprawiedliwość !. Konkurs Miss Polonia nie może być poniżany przez NADGORLIWĄ menadzerke ! . Regulamin jest wskazaniem prawnym od którego musi przysługi wać ODWOŁANIE !. Multimilioner D.Tramp z New York jest Menadżerem MISS USA i gdyby się dowie dział, że Jedna z Pretendentek do tytułu MISS USA miałaby być nie dopuszczona do Konkursu gdyż zo stała odprowadzona do hotelu przez Chłopaka to by ze śmiechu... zajadów dostał (sic?). Ta Pani NAD GORLIWA musi się pogodzić z informacją,, że w konkursie MISS POLONIA nie mogą brać udział ... MĘŻATKI tylko P A N I E N K I . Konkurs MISS POLONIA powinien się pozbyć takiej NADGORLIWEJ Menadżerki . DYMISJA ! .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szału z twarzy nie robi, także szans jakiś nie miała. Poza tym to praca a nie wypoczynek. Jak jest rozkapryszona i uważa ze ograniczenia jej osoby się nie tyczą to trzeba ponieść niestety karę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ta Herde to jakiś moher czy co? O czy ona pieprzy przecież dziewczyny są pełnoletnie to za co babcia moher Herde odpowiada? Za własną d******? Tym szumem wokół tego konkursu pozbyła sie baba wielu telewidzów i nie tylko czyli efekt odwrotny do zamierzonego! Tak trzymać babciu moherowa Herde.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja byłem przekonana do wczoraj, że miss polonią to może zostać tylko dziewica i że to jest jakoś sprawdzane wcześniej. No bo skoro mężatki nie mogą być miss to pewnie dlatego, że po ślubie miały noc poślubną, a to podobno wiąże się zawsze z defloracją. Wiadomo bowiem, że do aktu dochodzi wyłącznie po ślubie. Nawet księża namawiają do wstrzemięźliwości aż do tego dnia. Ja 65 lat temu poznałam to wszystko dopiero po ślubie z moim mężem i w wierności wytrwałam do dziś, a mam 81 lat a mąż nie żyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Pani Herde! Zgrupowanie trwa tylko kilka dni, mozna sie powstrzymac od spotkan z chlopakiem, tym bardziej, ze sytuacja miala miejsce na 5 dni przed finalem...kara bardzo surowa ale sprawiedliwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S Y L W E S T E R napisał:
Każdy Regulamin oprócz Programu obowiązków, posiada propozycje kar za nie przestrzeganie Regulami nu . A dodatkowa procedura daje PRAWO OBRONY i ODWOŁANIA SIĘ nawet do instancji sądo wych . Czyli Panna Ira będzie mogła wziąść udział w Konkursie a roztrzygnięcie nastąpi w sądzie .
... nie ośmieszaj się. Ira Watwat nie pójdzie do Sądu, bo wtedy wyszłyby na jaw wszystkie szczegóły tych baletów, a ona na pewno tego nie chce. Złamała regulamin i kwita. Zresztą te "wybory" to taki koński targ. Każdy wie o co chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...