Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Musztra" w szkole. "Ten regulamin jest poniżający dla człowieka"

Utworzony przez dziadek, 12 marca 2015 r. o 01:08
"Musztra" w szkole. "Ten regulamin jest poniżający dla człowieka"
  Takie teksty to mogą wygłaszać wyłącznie d e b i l e! Próba elementarnego zdyscyplinowania uczniów może być poniżająca albo dla kompletnego półgłówka albo dla skrajnego anarchisty, choć tu miałbym pewne wątpliwości...   D e b i l e zamiast wyrazić szkole wdzięczność i wspomóc jej starania - bredzą o poniżaniu!!   Btw - a jeszcze dwa lata temu skakałem do oczu wszystkim, którzy twierdzili, że żyjemy w kraju de/bili... Przepraszam ich dziś - mają rację!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za chwilę konieczność zmiany obuwia w szkole, będzie zamachem na wolność dziecka. Ludzie do czego to nas doprowadzi? Dyscyplina i jeszcze raz dyscyplina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę sie zgodzić z powyższymi postami. Czym innym jest dyscyplinowanie, a czym innym jest to, z czym mamy do czynienia w tej szkole. To nie jest ani wychowawcze, ani mądre, nakazanie stania w bezruchu jest totalnym absurdem. Co wiecej, możliwość nieodrabiania pracy domowej " w nagrodę " za potulne dostosowanie sie do absurdalnych wymogów, uwazam za wrecz demoralizujące dla tych dzieci. Zeby nie było. Pytałam sie o opinie moich znajomych, którzy sa nauczycielami, oraz mojej mamy, ktora jest emerytowana nauczycielka. Wszyscy sie ze mną zgodzili. wymogi, stawiane uczniom, musza miec sens i czegos uczyć. Tu zas, nie mogę dostrzec żadnej wychowawczej wartości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wcześniej 30 lat temu było podobnie i nikt nie ma pretensji,a teraz gówniarzom już wszystko wolno ,a głupim psycholożkom i debilnym  radaktórom pismakom takoż,dziecko musi mieć rozpoznany system debile rodem z usa wartości ,np. b.istotne jest aby poznało czego mu nie wolno,to czasem musi boleć ,bo na tym polega nauka , już mamy pokolenia młodych zdegenerowanych  skur..nów co prawo i patriotyzm mają głeboko w d..e ,a bedzie tylko gorzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za chwilę konieczność zmiany obuwia w szkole, będzie zamachem na wolność dziecka. Ludzie do czego to nas doprowadzi? Dyscyplina i jeszcze raz dyscyplina...
Czym skorupka za młodu nasiąknie....................  już od małego należy ćwiczyć i wprowadzać dyscyplinę,nie wiadomo kiedy ten bękart staloina ruszy na zachód,to tylko im wyjdzie na dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę sie zgodzić z powyższymi postami. Czym innym jest dyscyplinowanie, a czym innym jest to, z czym mamy do czynienia w tej szkole. To nie jest ani wychowawcze, ani mądre, nakazanie stania w bezruchu jest totalnym absurdem. Co wiecej, możliwość nieodrabiania pracy domowej " w nagrodę " za potulne dostosowanie sie do absurdalnych wymogów, uwazam za wrecz demoralizujące dla tych dzieci. Zeby nie było. Pytałam sie o opinie moich znajomych, którzy sa nauczycielami, oraz mojej mamy, ktora jest emerytowana nauczycielka. Wszyscy sie ze mną zgodzili. wymogi, stawiane uczniom, musza miec sens i czegos uczyć. Tu zas, nie mogę dostrzec żadnej wychowawczej wartości.
Domyślam się, że nie masz dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...