Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Myśli o browarze w centrum miasta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 grudnia 2016 r. o 20:40 Powrót do artykułu
Szacun
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, że w Chełmie jest jeszcze kilka osób, którym chce się coś tworzyć. Mam też nadzieję, że nie dopadnie ich "dobra zmiana" i nie zniszczą ich kontrolami bo nie są zwolennikami zasiłków dla bezrobotnych i potrafią myśleć, pracować i podejmować ryzyko. Trzymam kciuki za realizację pomysłu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to "dobra zmiana" już kogoś dopadła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i nadal będą ludziom płacili grosze co to by samemu się nachapać aż do zarzygania? Prawdziwy biznesmen ceni sobie dobrych fachowców a nie wykrzykuje żeby lojalni byli bo wtedy będą za grosze robili! Wyrzucanie z roboty za jakieś nieporozumienie albo zapomnienie jest znaczkiem firmowym! Chełmian nie szanujo faceci z tego samemu miastu! A na staze biedotę bez roboty chcą żeby za darmo kria i potem harować na burżujów! Ale chyba im cos mina nie taka bo wybory daly władze Polakom a nie kapitalistycznej klice!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecej takich ludzi z wizją i inicjatywą , malkontentów wszędize nadmiar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do uczciwego Polaka,,,, jeśli jesteś tak bardzo niezadowolony z wyzysku to dlaczego sam się nie weźmiesz za biznes, stań się krwiopijcą!!!... choć pewnie nie potrafisz bo nie masz ani pomysłu ani determinacji. Umiesz tylko narzekać i zazdrościć innym ... typowe!!!... Więc włącz sobie Radio Maryja i podsycaj nienawiść do wszystkich, którym ciężką pracą udało się coś osiągnąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poznaję to miejsce...byłam tam na przyjęciu komunijnym u rodzinki.....było bardzo fajnie, podobało mi się tam, bardzo przyjemne wnętrza. Lublin pozdrawia. O wyzysku nic nie wiem, ale jeśli to.....szefie pomyśl o swoich pracownikach, którzy też kreują to miejsce, żeby nam się podobało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaką starówkę?! My mamy stare miasto a nie starówkę, nauczcie się pismaki w końcu, co jest co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z prochami.Konkurencja dla Lucia Jagiełły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pizzernie...? A po jakiemu to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...