Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na balu w Chicago dwaj polscy lekarze pobili się o bukiet kwiatów

Utworzony przez Jackowo, 7 lutego 2011 r. o 17:38
Forysia popieral... PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=eQOjkW3W0Lw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś byłem na wieczorze tajskim zorganizowanym na akademii medycznej przez m.in ambasadę tajlandii, na wielkim stole stały storczyki cięte, i widziałem jak to całe "naukowe" tałatajstwo rzuciło sie do szabrowania tych kwiatków, jakby panów doktórów i panie nie stać było na wydanie 20 zł na kwiatka. podobnie było z alkoholem i upominkami, wstyd mi było za to bydło w garniturach i sukienkach, słoma wyszła z butów pomimo stopni naukowych i gabinetów zakładanych przez nich. chciwość lekarzy przekracza wszelkie granice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbiera na wymioty. Takie samo polskie szambo polityczne, jak w kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogliby poseł Gąsior-Marek tam wysłać.Ona wiedziałaby komu wręczyć kwiaty:-P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLSKI EYLYTY POLYTYCZNE Z CHICAGOWA. DR. FORYS TO ZNANY ZWOLENNIK KACZYNSKICH I PiS-u. JAK TO PISAL TUWIM? WSZELKA KU..WA MAJTKI PIERZE DZISAJ WIELKI BAL W OPERZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...