Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Módlmy się do Ojca Pio o łaskę dla tej rodzinki! Ta modlitwa ma ogromną siłę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszna tragedia. Życzę dużo,dużo zdrowia dla Państwa i siły w walce z chorobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Módlmy się do Ojca Pio o łaskę dla tej rodzinki! Ta modlitwa ma ogromną siłę!
 Jak nie pomogą te modlitwy to ty jako pierwszy powinieneś dostać 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnóstwo ludzi choruje na nowotwory. W mojej rodzinie ogrom przypadków. Ludzie nie jedzcie smieciowego jedzenia z marketów i dyskontów. Glifosat w jedzeniu wywołuje raka. Sami na siebie to ściągacie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnóstwo ludzi choruje na nowotwory. W mojej rodzinie ogrom przypadków. Ludzie nie jedzcie smieciowego jedzenia z marketów i dyskontów. Glifosat w jedzeniu wywołuje raka. Sami na siebie to ściągacie!
 To mam zdechnąć z głodu, bo tylko na taką żywność w tym ***ym kraju mnie stać, pomimo że pracuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Módlmy się do Ojca Pio o łaskę dla tej rodzinki! Ta modlitwa ma ogromną siłę!
 Jak tak modlitwy pomagają to jakim cudem młodzi leżą na ul. cmentarnej. Pozamykać, polikwidować szpitale, przychodnie, no przecież modlitwa leczy. Co za głupi z ciebie baranisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Módlmy się do Ojca Pio o łaskę dla tej rodzinki! Ta modlitwa ma ogromną siłę!
Jak nie pomogą te modlitwy to ty jako pierwszy powinieneś dostać
 Życzysz komuś choroby nowotworowej? Popełniłeś duży błąd. W Twoim organizmie od kilku miesięcy rozwija się nowotwór złośliwy, obecnie jest w III stadium. Rozpocznij szybko leczenie to przedłużysz życie o 3 miesiące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Módlmy się do Ojca Pio o łaskę dla tej rodzinki! Ta modlitwa ma ogromną siłę!
Jak nie pomogą te modlitwy to ty jako pierwszy powinieneś dostać
Życzysz komuś choroby nowotworowej? Popełniłeś duży błąd. W Twoim organizmie od kilku miesięcy rozwija się nowotwór złośliwy, obecnie jest w III stadium. Rozpocznij szybko leczenie to przedłużysz życie o 3 miesiące.
No to módl się za mnie, jaki z ciebie katolik, że zamiast się modlić to wyśmiewasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam zmagam się z chorobą nowotworową więc wiem jak to jest, ktoś ci powie że rozumie ja też tak mówiłem innym chorym zanim zachorowałem ale dopiero się przekonałem na własnej skórze jak to jest  kiedy i mnie ta sytuacja zaczęła dotyczyć osobiście. Co prawda nie mam jeszcze przerzutów ale to tylko kwestia czasu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeba...go w srak...e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam zmagam się z chorobą nowotworową więc wiem jak to jest, ktoś ci powie że rozumie ja też tak mówiłem innym chorym zanim zachorowałem ale dopiero się przekonałem na własnej skórze jak to jest  kiedy i mnie ta sytuacja zaczęła dotyczyć osobiście. Co prawda nie mam jeszcze przerzutów ale to tylko kwestia czasu.
 Bo tak to już jest, że syty głodnego nie zrozumie. Życzę, aby wbrew wszystkiemu przerzutów nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To za Igora Stachowiaka I dziedziaka w Koninie Biada wam HWDP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo przykre że takie coś dotyka tak kochających się ludzi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Św.Charbel za Jego wstawiennictwem dzieją się cuda.Módlcie się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gościu w Pruszkowie jest taki fajny szpital z pewnością ci pomogą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pies to je**ł was, prostaki, żołnierze ortalionu. Dajcie namiary to i ja to zrobię, dla dobra ludzkosci aż wam gardłem wyjdzie. Daj namiary cioto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja prawdziwa historia życia: Witam wszystkich, mam na imię Robt Burley, 14 lutego 2020 r. Moja żona miała ze mną umowę i zerwała ze mną, szukam pomocy, żeby ją odzyskać, nikt nie mógł mi pomóc, kilka dni temu miałem na myśli dane kontaktowe Dr Ogundele w gazecie, pomagając ludziom odzyskać utraconego kochanka, i skontaktowałem się z nim po pomoc, po rzuceniu zaklęcia moja żona zadzwoniła do mnie i prosiła o wybaczenie, co za cud. Wszystko dzięki dr Ogundele, jest potężnym człowiekiem, a jego zaklęcie jest nieszkodliwe, w ciągu 24 godzin sprowadził moją żonę swoimi mocami, nigdy nie wierzyłem w magię, ale dr Ogundele przywrócił mi szczęście, zgodziłem się z nim dzielić jego imię w Internecie po tym, jak mi pomógł, dlatego teraz to robię. Jeśli potrzebujesz pomocy, możesz skontaktować się z nim za pomocą czatu WhatsApp lub Viber: +27638836445. E-mail: ogundeletempleofsolution@gmail.com Jest w 100% prawdziwy i potężny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto moje świadectwo: Nazywam się Betty Oxlade i chcę tutaj podzielić się moją prawdziwą historią życia, w jaki sposób odzyskałam męża z pomocą dr. Ogundele, wspaniałego rzucającego zaklęcia, który w ciągu 24 godzin sprowadził dla mnie mojego męża swoimi mocami. Ma rozwiązanie wszelkich problemów, jeśli potrzebujesz pomocy, możesz skontaktować się z nim za pomocą jego WhatsApp: +27638836445. E-mail: ogundeletempleofsolution@gmail.com. Jest w 100% prawdziwy i potężny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...