Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na narty już na Globus Ski w Lublinie. Sprawdź cennik

Utworzony przez AS, 22 stycznia 2014 r. o 23:19
Dziś znalazłem chwilę czasu i wybrałem się na lodowisko przy Al. Zygmuntowskich. Założyłem łyżwy idę do kasy a tu niespodzianka daję pani 8(osiem )złotych a pami woła ze wejściówka 10 (dziesięć) złotych. Jak to pytam zdrożało a pani no przecież ferie są. Sorry czegoś tu nie rozumiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co tu do rozumienia ? ferie są ! mosir wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śnieg spadł w sobotę, czyli 6 dni temu!! Dopiero dzisiaj i to o godz 14 stok będzie otwarty. Aż tyle dni potrzeba, żeby przygotować stok? Top w końcu nie jest jakaś alpejska góra. Od poniedziałku miały ruszyć bezpłatne lekcje dla dzieci - ale jak to u nas "zima zaskoczyła drogowców". I tylko szkoda, że cierpią na tym zawiedzione dzieci. Mosir wykazał się totalnym brakiem profesjonalizmu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też chciałam dziecko wysłać na szkółkę, już nawet zapisałam a tu dzwonią, że stok nie działa. W drugim tygodniu wyjazd do babci więc proszę niech ktoś wytłumaczy dziecku małemu dlaczego nie może pójść na narty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile lat jeszcze musi minąć żeby ludzie zrozumieli ze na nartach (freeski) tez po snowparku smigac mozna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyciąg i wypozyczenie sprzętu droższe niż w Chrzanowie a górka dużo mniejsza!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...