Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na plaży we Władysławowie znaleziono ciało. To 31-latek z Lublina?

Utworzony przez Gość, 31 sierpnia 2012 r. o 13:38
No to żona nie poznała męża????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tumanie, rodzinie nie okazano jeszcze zwłok drugiego topielca tego 23-latka. Pojąłeś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakbym była dziennikarką to sprawdziłabym najpierw wiarygodność informacji zanim podałabym ją do informacji publicznej !! 10 osób a nie 7 !! http://www.telewizjattm.pl/serwis-informacyjny/2012-08-28/01/10-turystow-topilo-sie-na-plazy-we-wladyslawowie.html?play=on http://www.nadmorski24.pl/wiadomosci/wiadomosci-9406/topilo-sie-kilka-osob-jednoczesnie.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...) Dobrze że ktoś to moderuje. Następnym razem sie zastanów nad sobą. - folkatka
Ostatnio edytowany 1 września 2012 r. o 22:50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
analityk pajacu chcialbym cie teraz spotkac i wyjasnic kilka kwestii!, to byl moj przyjaciel i znam jego rodzine od lat, to ogromna tragedia dla nas wszystkich i meduza ktora masz zamiast mozgu nie pozwolila ci przemyslec wypowiedzi i jesli zginie ktos z twoich blickich przypomnij sobie to co tutaj napisales!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skonczcie wypisywac te brednie i uszanujcie czlowieka, dla wtajemniczonych potwierdzone jest to osoba z lbn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszna tragedia. Byłem na tej plaży w ten dzień na strzeżonej części plaży ratownicy non stop gwizdali i wypraszali z wody. Flagi non stop czerwone, a tam gdzie zatonął ludzie mieli za nic fale i niebezpieczeństwo. Dorośli z małymi dziećmi dobre kilka metrów w morzu....A ten chłopak z łódzkiego ..mimo ostrzeżeń z kolegą w fale jednego uratowali a drugi.....ludzka głupota i brawura musi się źle skończyć szkoda ich.....ale tak troszkę na własne życzenie z wodą jeszcze nikt nie wygrał taka prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] do zobaczenia Przyjacielu w lepszym życiu. Do autorów głupich kometarzy: zanim napiszecie deb***na odpwiedź w przypadku czyjejś śmierci, bezsensownej lub nie, postawcie sie na miejscu ludzi, którzy tracą kogoś bliskiego, jeśli oczywiście Wasze meduzowate mózgi są w stanie na taki wysiłek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAWSZE ZOSTANIESZ W NASZYCH SERCACH .ZA wczesnie zgasla ta swieczka .lzy cisna sie do oczu ..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] na zawsze naszej pamieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie oceniajcie z góry tylko uszanujcie człowieka, który odszedł... zwłaszcza, że nie macie racji. to straszne wydarzenie, zwłaszcza, że byłam na plaży tuż obok nich, przyglądałam się wcześniej tej parze mimochodem, po czym nie wiadomo kiedy zaczęła się akcja ratunkowa i już później okazało się, że to właśnie ta para tonęła. wielka trauma, młoda dziewczyna, młode małżeństwo i taka tragedia a dla wiadomości tych, którzy krytykują - weszli do wody tylko przy brzegu, może do kolan, nie było w tym żadnej brawury, po prostu morze było tego dnia tak niebezpieczne, a te tzw. fale wsteczne tak silne, że każdy, kto choć odrobinę się zanurzył, miał problem z wyjściem, ci którzy podążyli na ratunek, a nawet sami doświadczeni ratownicy! w tym danym momencie kto tylko nie wszedł do wody, nie mógł wyjść. Co jeszcze straszniejsze, jakieś 15 minut wcześniej w wodzie była 30 osobowa kolonia ok. 10 letnich dzieci, strach pomyśleć, co by było, gdyby morze zaczęło 'szaleć' właśnie wtedy.... wyrazy współczucia ogromne, żona przeżyła traumę, to po prostu okropne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znałem tego chłopaka na imię miał Arek bardzo to przykre i straszne 3 lata temu też wciągało mnie do morza ( w karwi ) ale jakoś sobie poradziłem ,po ok 15 minutach chłopak obok którego stałem był 100 m w morzu widziałem jak sie topił nie przeżył straszne to jest powiadomilem ratowników ale nie pomogli uważajcie na siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zawsze w pamięci [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] Zawsze będziesz w naszych sercach i pamięci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoczywaj w pokoju Arek [*] Wyrazy współczucia dla Żony i Rodziny. ;((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... to nie tak mialo być...Ewelinko jesteśmy z Tobą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolezanka napisał:
ZAWSZE ZOSTANIESZ W NASZYCH SERCACH .ZA wczesnie zgasla ta swieczka .lzy cisna sie do oczu ..........
ZA wczesnie zgasla ta swieczka......Zgasła na własne życzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na srasne
ratownik napisał:
Zgasła na własne życzenie.
Gówno z ciebie nie ratownik. Nikt nie ginie na własne życzenie. Co najwyżej przez nieuwagę. Skoro pisze że byli wodzie po kolana to nie siej bzdur... Jaka była prawda nie dowiesz się od naocznych świadków. Ilu ich było tyle będzie innych historii. Ewelinko przyjmij wyrazy współczucia. Arek był nam również był bardzo bliski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to prawda-po co te bezsensowne komentarze.Umarł młody człowiek,był na wakacjach z żoną.To wielka tregedia. Spoczywaj w pokoju Aruś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...