Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na plaży we Władysławowie znaleziono ciało. To 31-latek z Lublina?

Utworzony przez Gość, 31 sierpnia 2012 r. o 13:38
Arku mam nadzieję że Ci tam lepiej niż na ziemi. Wyrazy współczucia dla rodziny. [']
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO CHŁOPAKA ; dzięki, któremu przetrwałam, który podpłynął na niebieskim materacu i pamiętam tylko słowa będziesz żyła, i nie pozwolił mi utonąć , gdy już opadałam z sił, oby więcej było takich odważnych ludzi, mino bólu jaki przeżywam po stracie najukochańszej mi osoby, jeszcze raz serdecznie dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ratownik napisał:
ZA wczesnie zgasla ta swieczka......Zgasła na własne życzenie.
ratowniku cięzko mi się odnieść do tego co piszesz, bo piszesz o moim Bracie - mega pozytywnym, cudownym człowiekiem. rozumiem że przez swój wpis chcesz powiedzieć że Arek wszedł do wody po to by utonąć... zastanów się, pomyśl zanim coś napiszesz. bo inteligencją i empatią na pewno nie grzeszysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No to żona nie poznała męża????
downie zamilknij zanim napiszesz coś takiego. dowiedz się jak było zanim kogoś będziesz tak okrutnie ranił(a)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Luna napisał:
DO CHŁOPAKA ; dzięki, któremu przetrwałam, który podpłynął na niebieskim materacu i pamiętam tylko słowa będziesz żyła, i nie pozwolił mi utonąć , gdy już opadałam z sił, oby więcej było takich odważnych ludzi, mino bólu jaki przeżywam po stracie najukochańszej mi osoby, jeszcze raz serdecznie dziękuję.
Bardzo się cieszę że tyle udało mi się zrobić. oprócz mnie w tę sytuacje zaplątane były dwie osoby bez których by się to nie udało. Chłopak który zareagował i pomagał mi ciągnąć materac do brzegu i przede wszystkim temu jedynemu który wypłynął na brzeg i zadzwonił po wopr. Najszczersze kondolencje z powodu straty tak bliskiej osoby ... Nie wiem co w takiej sytuacji powinno się napisać, ale zrozumiałem to, że życie jest największą wartością, dlatego cieszę sie bardzo że udało się ta akcja ratunkowa, mimo tak tragicznego tła wydarzeń. Jedno życie to tak wiele...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Luna napisał:
DO CHŁOPAKA ; dzięki, któremu przetrwałam, który podpłynął na niebieskim materacu i pamiętam tylko słowa będziesz żyła, i nie pozwolił mi utonąć , gdy już opadałam z sił, oby więcej było takich odważnych ludzi, mino bólu jaki przeżywam po stracie najukochańszej mi osoby, jeszcze raz serdecznie dziękuję.
Bardzo się cieszę że tyle udało mi się zrobić. oprócz mnie w tę sytuacje zaplątane były dwie osoby bez których by się to nie udało. Chłopak który zareagował i pomagał mi ciągnąć materac do brzegu i przede wszystkim temu jedynemu który wypłynął na brzeg i zadzwonił po wopr. Najszczersze kondolencje z powodu straty tak bliskiej osoby ... Nie wiem co w takiej sytuacji powinno się napisać, ale zrozumiałem to, że życie jest największą wartością, dlatego cieszę sie bardzo że udało się ta akcja ratunkowa, mimo tak tragicznego tła wydarzeń. Jedno życie to tak wiele...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...