Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na zdjęciu: psycholożka, naukowczyni i reżyserka. Feminatywy w języku polskim

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 stycznia 2020 r. o 09:09 Powrót do artykułu
A Poślice siedzą w sejmie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
feminatywy. kurcze, brzmi jak inwektywy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem kobietą, ale nie podoba mi się to!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta naukowczyni to chyba swoją naukę opiera na właśnie takich, nikomu nie potrzebnych bzdurach. I na robieniu niczego zarabia jeszcze hajs z naszych podatków. Tak samo jak wmawianie ludziom, że nie rodzą się z daną płcią. Kolejny bełkot neocywilizacyjnej beznadziei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne zdjęcie, ale brakuje posełki, ministry, premierki, wójcichy, sędzini, chirurżki, kominiarki, grabarki i paru innych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tzw. feminatywów najbardziej podoba mi się FACETKA (słowo stosowane w moich szkolnych latach pół wieku temu).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierownica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Zachodzie feministycznie modne i poprawne jest wyswiecanie kobiet na ksiezy. Jak wiec takie nazwac? Księżna, księdza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lewacki bełkot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...