Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najazd rolników na Lublin. "Nie będziemy umierać w ciszy"

Utworzony przez TECZOWY_ZSL, 9 lutego 2022 r. o 18:05 Powrót do artykułu
.... hetman z ludowej partii nadal trzepie srebrniki-EURusy u zaborców w Brukseli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska wieś pasuje do UE jak siodło do krowy. Chcecie być w UE, a w niej ma miejsca dla polskiego rolnictwa. Dla polski UE przewiduje rolę wielkiego rezerwatu, z rezerwatami przyrody i rezerwatami społeczności LGBT wdrażających gender począwszy od przedszkola do uniwersytetów, od teatru do kościołów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... hetman z ludowej partii  nadal trzepie srebrniki-EURusy u zaborców w Brukseli?
 A gdzie tam, teraz ponoć dorabia w kościelnej targowicy z pisem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1) Wszystkie te "postulaty" - to jakieś hasła w rodzaju "więcej socjalizmu"! Obniżyć im ceny tego, co kupują, doprowadzić do tego, żeby "hurtownie" kupowały 70% towarów u nich, zakazać "wielkiemu biznesowi" zakupu ich gospodarstw. Jeszcze "oddłużenie" - czyli chcą, żeby zarządzić, żeby mieli prawo zabrać czyjeś (choćby i społeczne) złotówki... Towarzystwo przyzwyczaiło się brać "dopłaty" (też to nie ma wiele wspólnego z "wolnym rynkiem"), które roztwoniło na jakieś "pałacyki" itd. ... Gdzie się podziali, ci wszyscy, którzy wypisują na Forum "bolszewika goń, goń, goń"??? ... 2) "Wszelkie rozmowy odbywały się między rządem, wielkimi korporacjami, związkami – nie wiadomo, jakiego pochodzenia. I temu mówimy stanowcze: Dość!" To z kim oni chcą rozmawiać??? Pewnie z nikim. Mieszkańcom Lublina zrobili to, że wiele autobusów miało duże opóźnienia - do pół godziny. Pół godziny z życia wyjęte. Jak prostacka dzicz: zły na sąsiada, to psa kopnie - bo to ujdzie mu na sucho. ... 3) Dobrze, że policja przewidująco wytyczyła objazdy. Ale następny krok to powinno być zatrzymanie blokujących Lublin i odwiezienie ich pojazdów na płatne parkingi. Po wyrokach niechby spłacali. To przy założeniu, że nie było zezwolenia na zajmowanie ulic przez to "Agro...". Jeśli jednak to p. Żuk zezwolił - to napisać to wprost. Niech będzie wiadomo, kto powinien ponieść odpowiedzialność. Na razie to wygląda tak, że policja pomagała organizować nielegalne zatrzymywanie ruchu pojazdów w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziały gały na co głosowały !! Przypominam: wybory 2019: ,,Wybory parlamentarne na wsi wygrało Prawo i Sprawiedliwość z wynikiem 56,2 proc. Z kolei Koalicja Obywatelska zyskała tu  16,7 proc. głosów obywateli – wynika z badania exit poll. W małych miastach również zwyciężył PiS z poparciem 41,7 proc., a na KO głosowało tam 28,2 proc. '' To teraz na złość przyjeżdżają do miasta i nam utrudniają życie, bo dokonali takiego a nie innego wyboru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Robik i innych "miastowych" kartofli kanapowych... jak corocznie z naszych podatków do nierentownych kopalń dokłada się miliardy to jest ok... to nie socjalizm ale jak rolnicy (nie mylić z mieszkańcami wsi głosującymi na PiS...) protestują w obronie polskiego rolnictwa i swoich praw to "socjalizm"... czyż to nie hipokryzja...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowaliście na pisiarnię bo tak wam kazali proboszcze, to protestujecie teraz na Żoliborzu i u prymasa. To oni wam wmówili, że prezes daje za darmo "po pińćset".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...