Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Miscior - starosta na dożynkach pisowych i teraz rolnik. Czysty przypadek....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypadków za PIS nie ma heheheh tak samo jak z Panem Pszczołą Grzegorzem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zeszły roku sadownicy otrzymali pomoc od państwa czyli z kieszeni podatników, więc w tym roku skoro jak sami rolnicy twierdza jest lepiej powinni ta pomoc zwrócić. Poza tym rolnictwo to tez działalność gospodarcza więc powinna tak samo opodatkowana i ozusowana jak każda inna. Może ktoś w końcu skończy z Indiami w Polce: dość świętych krów!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aswd zostań rolnikiem przynajmniej rok to przestaniesz wypisywać mądre komentarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zeszły roku sadownicy otrzymali pomoc od państwa czyli z kieszeni podatników, więc w tym roku skoro jak sami rolnicy twierdza jest lepiej powinni ta pomoc zwrócić. Poza tym rolnictwo to tez działalność gospodarcza więc powinna tak samo opodatkowana i ozusowana jak każda inna. Może ktoś w końcu skończy z Indiami w Polce: dość świętych krów!!!!!!!!!!!
 Jaką pomoc otrzymali Twoim zdaniem sadownicy w roku ubiegłym? Powiedz coś więcej o szczegółach, gdyż ja o żadnej pomocy dla sadowników nie słyszałem. Wiem za to ile płacono za ciężką pracę rolnika: maliny 1,5zł/kg, wiśnie 0,5zł/kg, porzeczki 0,3zł/kg, jabłko przemysłowe 8gr/kg, jabłko deserowe 0,5zł/kg. Jeśli twoim zdaniem rolnicy mają tak dobrze, to rzuć swoją pracę, kup parę, parenaście ha lub jeszcze więcej i zasmakuj rolniczego dobrobytu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor tekstu powinien sobie chociaż wygooglować nazwy odmian jabłek skoro nie ma o nich pojęcia - na 4 nazwy 3 są błędne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zeszły roku sadownicy otrzymali pomoc od państwa czyli z kieszeni podatników, więc w tym roku skoro jak sami rolnicy twierdza jest lepiej powinni ta pomoc zwrócić. Poza tym rolnictwo to tez działalność gospodarcza więc powinna tak samo opodatkowana i ozusowana jak każda inna. Może ktoś w końcu skończy z Indiami w Polce: dość świętych krów!!!!!!!!!!!
Jaką pomoc otrzymali Twoim zdaniem sadownicy w roku ubiegłym? Powiedz coś więcej o szczegółach, gdyż ja o żadnej pomocy dla sadowników nie słyszałem. Wiem za to ile płacono za ciężką pracę rolnika: maliny 1,5zł/kg, wiśnie 0,5zł/kg, porzeczki 0,3zł/kg, jabłko przemysłowe 8gr/kg, jabłko deserowe 0,5zł/kg. Jeśli twoim zdaniem rolnicy mają tak dobrze, to rzuć swoją pracę, kup parę, parenaście ha lub jeszcze więcej i zasmakuj rolniczego dobrobytu.
 Skoro nie opłaca sie to nikt nie karze ci pracowac na roli. Sprzedaj grunt i do miasta. Sprobuj działaności gospodarczej na rynkowych warunkach bez dopłat. preferencyjnych kredytów, zapłać pełny zus (1500 zł ), ubezpieczenie zdrowotne ( nie 1 zł od hektara i jeszcze do tego zapłacone przez nas podatników). A jakbyś nie wiedział to mistowy nie może kupic nawet 1m2 gruntu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwy miejscowości też autor powinien sprawdzić przed napisaniem tekstów, ortografia nie boli. *Krzczonów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zeszły roku sadownicy otrzymali pomoc od państwa czyli z kieszeni podatników, więc w tym roku skoro jak sami rolnicy twierdza jest lepiej powinni ta pomoc zwrócić. Poza tym rolnictwo to tez działalność gospodarcza więc powinna tak samo opodatkowana i ozusowana jak każda inna. Może ktoś w końcu skończy z Indiami w Polce: dość świętych krów!!!!!!!!!!!
Jaką pomoc otrzymali Twoim zdaniem sadownicy w roku ubiegłym? Powiedz coś więcej o szczegółach, gdyż ja o żadnej pomocy dla sadowników nie słyszałem. Wiem za to ile płacono za ciężką pracę rolnika: maliny 1,5zł/kg, wiśnie 0,5zł/kg, porzeczki 0,3zł/kg, jabłko przemysłowe 8gr/kg, jabłko deserowe 0,5zł/kg. Jeśli twoim zdaniem rolnicy mają tak dobrze, to rzuć swoją pracę, kup parę, parenaście ha lub jeszcze więcej i zasmakuj rolniczego dobrobytu.
Skoro nie opłaca sie to nikt nie karze ci pracowac na roli. Sprzedaj grunt i do miasta. Sprobuj działaności gospodarczej na rynkowych warunkach bez dopłat. preferencyjnych kredytów, zapłać pełny zus (1500 zł ), ubezpieczenie zdrowotne ( nie 1 zł od hektara i jeszcze do tego zapłacone przez nas podatników). A jakbyś nie wiedział to mistowy nie może kupic nawet 1m2 gruntu.
 Prosiłęm Cię o konkret abyć podał jaką pomoc otrzymali sadownicy w roku ubiegłym. Nie odpowiedziłeś. Zamiast tego powtarzasz wyświechtane slogany politykierów, którym zależy na skółceniu społeczeństwa, skłóceniu miasta ze wsią, rolników z innymi grupami, wszak narodem skłóconym zawsze lepiej się rządzi, a wtedy  można doić do bólu np zus 1440, czy skubać rolników. którzy jak wykazała kontrola UOKiKu otrzymują zaledwie 15% ceny za swoje produkty, które następnie kupują miastowi w marketach, a które to markety transferują swoje zyski za granicę. Do miasta się nie wybieram, gdyż miasta nie lubię. Zamiast tego to ja proponowałem Tobie przyjście na wieś skoro jest tak rewelacyjnie i takie pieniądze płyną. Przyjdź i posmakuj, choć rok to zapewniam Cię, że więcej takich głupot nie będziesz wypisywał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kilogram jabłek dalej droższy od kilograma ananasów które trzeba orzytragac ze świata a nje jak jabłka z Psiej Wólki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem rolnikiem tylko misatowym utrzymującym was rolnicy ze swoich podatków więc nie wiem jakie kwoty dopłat do np 1 kilograma mailn dostaliśćie. Jak pamiętam zawsze jest kwękanie narzekanie bo to urodzaj i ceny niskie, bo to nieurodzaj zawsze rolnikowi należy się. A Ty wiesz jakie ja dopłaty dostaję na prowadzenie działaności gosopdarczej? Tak ci podpowiem 0  (zero) i nie kwękam i nie stękam bo nie ma klientów i nie mam z czego pensji pracownikom zapłacić tylko biorę sie do roboty i nie wyciągam ręki po pomoc państwa, której nigdy w przeciwieństwie do rolników nie dostał bym. Powiedz ty rolniku tak z ręką na sercu kto cię rzeczywiście utrzymuje bo sam nawet na swoją emeryturę nie zarabiasz płacac składke 94 zł miesięcznie a nie 1500 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paranoja , egzotyczne owoce tańsze oid krajowych, lepszy urodzaj jak w ubiegłym roku i lecą dopłaty, mozna stawiac wille, miec pięć samochodów, aludzie tyraja za 1500 netto nie moiwąc o głodujacych emerytach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paranoja , egzotyczne owoce tańsze oid krajowych, lepszy urodzaj jak w ubiegłym roku i lecą dopłaty, mozna stawiac wille, miec pięć samochodów, aludzie tyraja za 1500 netto nie moiwąc o głodujacych emerytach
 Skoro na wsi jest tak dobrze to czego jeszcze nie zostałaś rolniczką? Kupuj ziemię, krowy, świnie i się dorabiaj. Miała być willę, ba, nawet dwie i 10 mercedesów, a nie tylko pięć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzczonów a nie Kszczonów... Te dziennikaże orient
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem rolnikiem tylko misatowym utrzymującym was rolnicy ze swoich podatków więc nie wiem jakie kwoty dopłat do np 1 kilograma mailn dostaliśćie. Jatk pamiętam zawsze jest kwękanie narzekanie bo to urodzaj i ceny niskie, bo to nieurodzaj zawsze rolnikowi należy się. A Ty wiesz jakie ja dopłaty dostaję na prowadzenie działaności gosopdarczej? Tak ci podpowiem 0 (zero) i nie kwękam i nie stękam bo nie ma klientów i nie mam z czego pensji pracownikom zapłacić tylko biorę sie do roboty i nie wyciągam ręki po pomoc państwa, której nigdy w pr... rozwiń Tak jak piszesz, jesteś miastowy widzisz i słyszysz tylko to co chcesz o ludziach pracujących na roli. Mam tutaj na myśli tych którzy nie mają 150 czy 200 ha tylko 15-20ha którzy często nie mając dodatkowego zatrudnienia u was przedsiębiorców nie mieli by na chleb.Jezeli rolnik dostaje dotacje np.5zł załóżmy do maliny(O której akurat nie słyszałem) to jej cena w skupie spada 6-7 zł to tak dla przykładu to kto zarabia? Tak więc jeśli wieś znasz z telewizji to przepraszam ale się nie wypowiadaj i szanuj rolnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mulawa widać już nie dosypia po nocach - tyłek tułajewowi pucuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doplat do mali nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak PSL negocjował dopłaty unijne dla rolników. "Śmiali się z nas Niemcy w żywe oczy, jak wyście to mogli negocjować żeście uzyskali tylko 25%....., jak myśmy się spodziewali, że dostaniecie 60%. W ogóle nie negocjowali, sprzedali jak leci."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chiny zwiększą produkcję energii z węgla - wzrost będzie większy, niż cała produkcja w UE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"KASZANIAK-KAMYK: Należy znieść sankcje gospodarcze wobec Rosji" - PUSZCZA OKO NA RUSKIE SERWERY  LICZĄCE GŁOSY ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...