Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najniższe emerytury będą rosnąć szybciej?

Utworzony przez sondor, 23 czerwca 2014 r. o 11:35
Najdziwniejszym w tym wszystkim jest to, że jak "oni" zaczynają gmerać przy ustawie o waloryzacji emerytur i rent to my zawsze mamy po kieszeni. Już wprowadzili cichcem jedną zmianę dodając też tylko jedno słowo "REALNY" - chodzi w skaźnik wzrostu wynagrodzeń i co? - teraz już zaczynają nas  oswajać z niską realoryzcją emerytur jaka nas czeka w przyszłym roku. Prosta sprawa, cofnijcie tą zmianę i wszystko wróci na swoje tory /oczywiście tego nie zrobią/. Tak fałszywach wypowiedzi to już dawno nie słyszałem. Kamysz robi co innego i mówi co innego sądząc że tylko on jest mądry a pozostali nie potrafią myśleć. To jest "bicie piany", wiem o tym, ale nie mogę już tego fałszu po prostu znieść. Przpraszam wrażliwych za to wyrażenie, ale "odpieprzcie się od naszych emerytur":
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sprawie kwotowej waloryzacji rent i emerytur. Rozumiem rozgoryczenie osób mających małe emerytury-pytanie -ile lat pracy mają ci,którzy mają niskie emerytury,a może nie pracowali wcale? a może  mieli kiepskie kwalifikacje ? Zaczynam żałować,że mimo przywileju o wcześniejszym odejściu na emeryturę nie skorzystałam z niego i pracowałam 40 lat-i teraz wzorem przeszłych lat "kiedy wszyscy byli równi"dostanę taką samą kwotę waloryzacji jak ktoś kto nie pracował lub pracował krótko.Znów  będziemy wszyscy równi mimo,że chyba jest inna rzeczywistość-a może się mylę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...