Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
masz rację, jedynie ratować nas może przed zacofaniem PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
są inni, ale jedynie PO ma szanse zabić tych podstępników z PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO już jest skończone :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO jest jedyną partią, z którą można bronić się przed ciemnotą.. PIS to będzie święta inkwizycja i ciemnogród. Trzeba bronić kraj przed psychopatami religijnymi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak czytam tak głupie komenarze to teraz się nie dziwie czemu PO i PIS mają tyle głosów!!!Kiedy do waszyuch tępych umysłów dotrze, że są też inne partie!!!! które chcą coś dla polski zrobić a nie ją sprzedawać i rozkradać.Tępe debile!!!!!!! jesteście tępi , glupi i ślepi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie śpijcie, PiS / PO to złodzieje, zdrajcy Narodu Polskiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak zmienił się kraj i nasz region przez dwie kadencje rządów PO/PSL nie da się zamieść pod dywan. Drogi, autostrady, obwodnice... tego nie da się ukryć bo to jest widoczne i nalmacalne. PiS obiecał 3mln mieszkań i setki kilometrów autostrad. Doskonale wiemy, że na obietnicach się skończyło. Tak będzie i tym razem. Dlatego pozostanę przy platformie i zagłosuję na pana posła Włodzimierza Karpińskigo. Wiem co mam i na co mogę liczyć, w przypadku PiSu wygląda to jak mgła na bagnach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO juz zbankrutowalo swiety boze nie pomoze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS na Lubelszczyźnie niestety ma swoich zwolenników od dawien dawna, wszelkich wierzących, kościołowych szaleńców ;). A serio dziwi mnie, że ludzie faktycznie nie widzą co Karpiński zrobił dla regionu i dalej jak osiołki idą głosować na PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać jakiś wysyp POwskich trolli ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wszędzie widzę zwolenników PiSu :P. gdzie nie czytam to tylko krytyka czy konkretnych osób z PO czy rządów ogólnie. A PiS niestety sam nie pokazuje szałowych propozycji na pierwszych miejscach list wyborczych. A na Lubelszczyźnie to wyjątkowy żal ogarnial.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma wysypu PIS'u, lecz kilkanaście osób PIS wynajął do pisania obrzydliwych komentarzy na PO, zauważcie, że wszystkie blogi są zatrute pisowskim jadem, śladem wielkiego psychopatycznego ich przywódcy, psychopaci wywołują psychopatię pseudozwolenników i spirala pisowców się nakręca, budzi to we mnie prawdziwy strach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzieliście zjadliwego Kaczora w Sejmie, wylazł z nory i puścił jad, którym niedługo się udusi, jak może prawie połowa Polski iść za takim niedorzecznym nienawidzącym wszystkich i wszystkiego pomyleńcem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wygra PIS to znowu powróci bieda. Przecież PIS mówi że opodatkuje banki, więc zwiększy się bezrobocie bo z takimi podatkami bogaci wyjadą, a prosty lud będzie głodował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, dlaczego czym dalej od bogatego zachodu, jest coraz większa ciemnota, aż do Rosji na wschodzie. Tak samo jest z partiami, im większa ciemnota tym większe poparcie ma PIS...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PODZIWIAM WSZYSTKICH TYCH CO POPIERAJA PO, A OPLUWAJA PIS . WIDOCZNIE TYM WSZYSTKIM POPIERAJACYM PO, TAK SPRANO MÓZGI ,ŻE TAK ZNIENAWIDZILI PIS . NA TO WYCHODZI , ŻE IM WSZYSTKIM DO KOŃCA ŻYCIE OOOOO PODWYŻKI NIECH NADAL PRACUJA ZA 1200 LUB 1400, PRZECIEŻ TO TEŻ PIENIĄDZE , I JAK IM TAK DOBRZE TO IECH ZAMKNA GĘBY I POZWOLĄ TYM CO NIE CHCA PRACOWAĆ DO ŚMIERCI ZA JAŁMUŻNĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokażcie mi choć jedne wybory po '89 -tym roku , by motłoch wybrał mądrze i nie narzekał...! To socjaliści zbudowali mu fabryki, a solidaruchy maści różnych partii obróciły to w perzynę !!!
PODZIWIAM CIEBIE ZA TWOJE PŁYTKIE MYŚLENIE . POSŁUCHAJ MNIE I DOBRZE PRZECZYTAJ , JAK TAK DOBRZE TOBIE W NASZYM KRAJU ,TO NIE ZAJMUJ GŁOSU. JA W PRZECIWIEŃSTWIE DO CIEBIE MYŚLE INACZEJ , I TO NIE DLA TEGO , ŻE MAM BIEDĘ . NA SZCZĘŚCIE CIĘŻKO PRACOWAŁAM I MAM ZA CO ŻYĆ GODNIE , ALE NIE JESTEM OBOJĘTNA WOBEC BIEDY , I TO NIE DLATEGO , ŻE LUDZIE NIE PRACUJA , ALE DLATEGO , ŻE ZARABIAJA JAŁMUŻNE , BO PAN TYLE DA I BASTA . TY TO POPIERASZ ? CHYBA WSZYSCY LOGICZNIE MYŚLĄCY POLACY POPIERAJA MNIE.MUSISZ TAK CZY INACZEJ POGODZIĆ SIE Z ŻYCZENIEM WIĘKSZOŚCI LUDZI., KTORZY CHCA ZMIAN I CZAS NAJWYŻSZY ABY DO TEGO DOSZŁO , AJAK TOBIE NIE PODOBA SIE TO PO PROSTU WYJEDZ Z KRAJU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak czytam tak głupie komenarze to teraz się nie dziwie czemu PO i PIS mają tyle głosów!!!Kiedy do waszyuch tępych umysłów dotrze, że są też inne partie!!!! które chcą coś dla polski zrobić a nie ją sprzedawać i rozkradać.Tępe debile!!!!!!! jesteście tępi , glupi i ślepi!!!
GUEST TĘPYM DEBILEM TO JESTEŚ TY. PODAJ MI PRZYKŁAD PARTI NA KTÓRĄ CHCESZ ZAGŁOSOWAĆ. GŁUPSZEGO KOMENTARZA OD TWOJEGO TO TU NIE MA. BARDZIEJ TEPEGO UMYSŁU OD TWOJEGO TEŻ TU NIE MA . MOŻE SAM CHCESZ DOSTAĆ SIE DO RZĄDZĄCYCH . POŻAL SIE BOŻE I CHROŃ NAS PRZED TAKIMY JAK TY. NIC MĄDREGO TU NIE NAPISAŁEŚ . CZY NIE MOZESZ POJAC , ŻE TO NARÓD WYBIERA A NIE JEDNOSTKI I POZWÓL , ŻE WYGRATA PARTIA ,NA KTÓRA ZAGŁOSUJE WIĘKSZOŚC I TAK CZY INACZEJ BEDZIESZ MUSIAŁ Z TAKA DECYZJA POGODZIĆ SIĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzi wyborcy PiS! Jeszcze pożałujecie swojej dycyzji wyborczej.Nie pamiętacie jak to było przez 2 lata rządów PiS, a ja tak. 2 lata to było typowe pańswo policyjne i fanatyzm religijny, zero tolerancji dla inności.Tego chcecie? Chcecie zmiany? Będzięcie mieli jej dość po pół roku. Gwarantuję wam! Starsi wyborcy PIS nie myślą i robiż tak jak im dyktuje kościół, ale oni w wiekszości są juz emerytami, a te zmiany dotkną Was najbardziej. Wy młodzi za to chcecie doświadczyć tego na własnej skórze, więc po pół roku będziecie mieli dość tej władzy. Gwarantuję wam!
hm A CO TAK BOISZ SIE POLICJI? JAK NIE MASZ NIC PRZESKROBANE , TO NIE MASZ SIE CZEGO OBAWIAĆ I MOŻESZ W NOCY SPOKOJNIE SPAĆ. ILE TY MASZ LAT ,ŻE TAK TU POUCZASZ MŁODYCH I TYLKO MŁODYCH? MYŚLISZ ŻE TO COS POMOŻE ? PRZECIEŻ WYGRA TA PARTIAKTÓRA ZDOBEDZIE WIĘCEJ GŁOSÓW.CIEKAWE CZYM SIE KIERUJESZ , TAK TU PISZĄC , CZY CZASAMI NIE OBAWIASZ SIE STRATY POSADY? ODPOWIEDZ NAM POLAKOM CZY ZGADZASZ SIĘ Z WYPRZEDAŻĄ NASZEGO DOBRA NARODOWEGO , BO JUZ NAM DUZO NIE ZOSTAŁO I DOJDZIE DO TEGO ŻE POLSKA TO JUZ NIE WŁASNOŚĆ POLSKI , I TY TO POPIERASZ? BRZYDZE SIE TAKIM MYŚLENIEM.CZAS NAJWYŻSZY ZMIENIĆ TO I WSZYSTKICH ROZLICZYĆ , BO JUŻ DOSYĆ ROZKRADANIA POLSKI I OCZERNIANIA  INTELIGENCJI.NIEUKÓW MAMY JUZ DOSYĆ Z ( WIELKIM BULEM)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyszłość rządów PIS: 1. PIS nie potrafi gospodarować pieniędzmi (upadek po 2 latach rządzenia z tego powodu) 2. PIS nie potrafi normalnie rozmawiać (upadek po 2 latach rządzenia z powodu niedogadania się z koalicjantem) 3. PIS nie potrafi rozmawiać z innymi krajami (infantylnie prowokuje do agresji do innych krajów) 4. PIS robi państwo totalitarne (ataki prokuratury na innych ludzi) 5. PIS nie potrafi budować za środki unijne. 6. PIS tylko obiecuje (typowa partia populistyczna) 7. PIS współpracuje z sektą Rydzyka (typowe państwo jak w czasach średniowiecza) ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...