Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nastolatka z Rzeszowa chce sprzedać dziewictwo za 3 tysiące zł

Utworzony przez czytelnik, 27 marca 2010 r. o 18:53
Po co ma czekać i przeżyć to w szczególny dla niej sposób jak może się oddać bez zobowiązań i dostać jeszcze za to kasę!!! Najśmieszniejsze będzie to jak ktoś ją rozdziewiczy i nie zostawi kasy...wtedy będzie problem!!! Śmieszne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja zazdroszcze jej odwagi:((chcialabym zeby moj mąż spoojrzal na mnie inaczej zaczal mnie szanowac.czasem chcialabym umiec sie tak puszczac jak one jednorazowo czy wielkorazowo moze ktos by mnie docenil za darmo...(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogo się ceni. Na dysce wystarczy kilka drinków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zwykła prostytucja, bo jak inaczej nazwać oddanie swojego ciała za pieniądze??? ~iiiiii~ zatkało mnie po tym co napisałaś. Nie masz szacunku sama do siebie... Tak samo jak dziewczyna z artykułu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z meskiego punktu widzenia,poprostu SZMATY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, tak i to nie jedwabne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może ktoś wie na jakim portalu się ta dziewka ogłasza???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak juz potem cale zycie bedzie dawac dupy do 50.Potem renta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
tak, tak i to nie jedwabne...
Te jedwabne liczą na dłuższy sponsoring...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kai napisał:
Te jedwabne liczą na dłuższy sponsoring...
Rozrywki ujrzały światło dzienne Ujawnienie ekstremalnej hipokryzji, prowadzenie podwójnego życia jest plugawieniem honoru tego stanu,ale ty nie masz go za grosz. Łatwiej oskarżać innych...O tym, że rozum ci odebrało utwierdzasz mnie w przekonaniu. W tej sytuacji nie pomoże już żaden remont nawet KAPITALNY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...