Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nasze Dobre Lubelskie 2009 – poznaliśmy zwycięzców

Utworzony przez WC, 20 stycznia 2010 r. o 20:34
A co Piwo "Lubelskie" ma z Lubelszczyzną wspólnego ? Duńska technologia, Duński kapitał - a my się cieszmy... Naszego piwa to już nie przypomina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedziałem, że karp ma pośladki ! Bosche, za cooooo .... !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KTOŚ WAS ROBI W BALONA NIE MA SZYNKI Z KARPIA http://pl.wikipedia.org/wiki/Szynka TAK JAK NIE MA GOLONKI Z PSTRĄGA I INNYCH KRETYŃSKICH NAZW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO ZAPOZNANIU SIĘ Z treścią artykułu utwierdzam się w przekonaniu ze Lublin staje sie tygrysem gospodarczym Polski mamy staw w Opolu Lubelskim i jakieś popłuczyny po piwie po prostu jest super !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szynkę jadłam - Przepyszna! piwo - moje ulubione Nie ma się co oszukiwać - musimy stawiać na zdrową żywność i ekologię i turystykę, bo tylko w tym przyszłość regionu. Przemysłu u nas nie będzie bo UE na to nie pozwoli. Mamy być "zielonym płucem", bo tak na samej górze już dawno zaplanowano. Biiida będzie jeno....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE!! na wolność wyszedł Pająk - złodziej z Lublina, kilka dni temu okradł moją znajomą, wszedł przez okno bezszelestnie na 2 piętrze!!! masaqra ludzie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
PO ZAPOZNANIU SIĘ Z treścią artykułu utwierdzam się w przekonaniu ze Lublin staje sie tygrysem gospodarczym Polski mamy staw w Opolu Lubelskim i jakieś popłuczyny po piwie po prostu jest super !!!
Wracaj więc do najprzecudowniejdoskonalszej Warszawy, kąpać się w przeczystych fontannach na każdym rogu ulicy, pić najwyższej jakości warszafskie pifo sączące się z domowych kranów zupełnie za darmochę i łowić 2-metrowe pstrągi prosto z Wisły...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj na śniadanko jadłam chlebek rodzinny z masełkiem. Naprawde pyszny........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...