Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Natalia Januszko - najmłodsza ofiara katastrofy w Smoleńsku (wideo)

Utworzony przez olo, 13 kwietnia 2010 r. o 09:03
Czy ktoś wie co to za tytuł piosenki, lub kto jest wykonawcą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Timbaland - Apologize
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Timbaland - Apologize
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś wie skąt pochodziła Natalia Januszko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda tak młodej dziewczyny... jeszcze tyle było przed nią.. ehhh :( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny zestaw ku pamięci...Tylko czy koniecznie podkładem musiała być taka tandetna piosenka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Gdy matka tuli w ramionach dziecie swe Jej miłość staje przeciw złym mocom Tak ludzie modlą się o urodzajny deszcz Jak ona czuwa nad nim nocą Wyfruwa wreszcie z gniazda młody ptak Bo przywilejem jest młodości Zabawa, radość, przyjaźń a nie strach Bo młodość nie chce wiedzie o tym, że: Życie choć piękne tak kruche jest Wystarczy jedna chwila by zgasić je Życie cho piękne tak kruche jest Zrozumiał ten kto otarł się o śmierć I nie do końca piękny jest ten świat Gdy wciąż odwieczne prawa łamie Zabiera miłość, młodość, słońca blask Lecz my nie chcemy o tym wiedzieć, że: Życie choć piękne tak kruche jest Wystarczy jedna chwila by zgasić je życie cho piękne tak kruche jest Zrozumiał ten kto otarł się o śmierć" WYRAZY GŁĘBOKIEGO WSPÓLCZUCIA DLA RODZICÓW ORAZ CAŁEJ RODZINY NATALII. KIEDY UMIERA TAK MŁODA OSOBA PRZED KTÓRĄ BYŁO CAŁE ŻYCIE WIELE PLANÓW NA PRZYSZŁOŚĆ CZŁOWIEKOWI ROBI SIĘ SMUTNO I JEST TAKIEJ OSOBY BARDZO ŻAL WIEM CO TO RÓWNIEŻ CO TO BÓL MATKI PO STRACIE CÓRKI, NATALIA ZOSTANIE W PAMIĘCI WIELU OSÓB NA ZAWSZE. CZEŚĆ JEJ PAMIĘCI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autorowi tego artykulu naleza sie podziekowania. Powinnismy pamietac nie tylko o ludziach z pierwszych stron gazet, ktorzy zgineli w tej strasznej katastrofie. Tam byli inni, moze mniej medialni, ale przeciez tak samo czujacy, tak samo wartosciowi jako jednostki, ktorzy pozostawili kota badz psa, a moze rybke w mieszkaniu, na ktorych ktos czekal, moze chlopak, zona, rodzina...Plote banaly, ale boli mnie serce, gdy wlasnie tacy zwykli ludzie sa pomijani w medialnych reportazach...Bede bezczelna i upomne sie o ICH pamiec rowniez...Ja bede pamietac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu taka piekna mloda dziewczyna musiala zginac boze ona miala dopiero 22 lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opłakujmy ludzi, wszystkich, bez wyjątków... również piękną Natalkę, którą Bóg powołał do grona aniołków tak wcześnie, w tak bolesny dla żyjących sposób. Najszczersze wyrazy współczucia dla rodzin tragicznie zmarłych. Niech nasze modlitwy oświetlą Natalce drogę do Pana i ukoją zbolałe od smutku serca jej bliskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
D L A C Z E G O, taka ładna młoda subtelna delikatna piękna kobieta musiała zginać w taki straszny sposób, tyle zycia było jeszcze przed Nią.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłaś taka piękna miałaś tyle życia przed sobą , czemu Pan wezwał Cię już teraz i w taki sposób???? Spoczywaj w pokoju a Bóg niech da dużo siły twoim bliskim bo przepaść po Tobie będzie ogromna. Oddał bym wszystko żeby to był sen a wy żebyście mogli wrócić do swoich domów ;( Naprawdę wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal rozdziera mi serce, gdy patrzę na pełną życia, subtelną Natalię . Moja córka jest w Jej wieku. Nic nie ugasi rozpaczy rodziców. Wyrazy współczucia składam najbliższym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to spiewa timbaland a tytuł to apologize
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Natalio. Jesteś jak kropla deszczu która po szybie spływa Taka niewinna,bezradna,bez prawa do życia Ale za to wolna jak ptak Który na wietrze swobodnie pomyka.... Spoczywaj w spokoj [M.Papiernik]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Fajny zestaw ku pamięci...Tylko czy koniecznie podkładem musiała być taka tandetna piosenka?
A Ty już sporządziłeś(łaś) w testamencie odpowiedni zapis, jaki podkład muzyczny chcesz mieć przy swojej pamiątce? A czy ktoś taki film w ogóle zrobi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego wszyscy patrza na wyglad natali?? ona byla juz zajeta:( ale slubu njie bedzie bo nie ma jej:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jola 22 napisał:
Może ktoś wie skąt pochodziła Natalia Januszko?
Tak natalia januszko została ur. 27 lipca 1987 w Warszawie. a dlaczego pytasz?? ona była moja dziewczyna:( jak chcesz cos jeszcze o niej wiedziec to napisz seweryn.oks@interia.eu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już rok minął od Twojej tragicznej śmierci Natalko, jesteś moim idolem, nie jestem i nie byłem godzien nawet Twoich marzeń, ale pamiętam i będę pamiętał. do końca moich dni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...