Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nauczyciel oskarżony o molestowanie 14-letniej uczennicy nadal nie trafił przed sąd

Utworzony przez Bawidamek, 17 września 2009 r. o 13:51
Przecież nie kto inny jak AGORA od lat domaga się lekcji o sexie w szkołach podstawowych. No i jeden z pedagogów wziął sobie to do serca i zaczął uczyć ( teretycznie i praktycznie ) jedną z uczennic. Teraz winien powiedzieć, że może uczyć całą klasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za popier***one prawo,poje***e państwo??????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kij ma dwa końce. Dlaczego uwzięliście się na nauczyciela ? Może to wina tej gówniary,że stało się tak , a nie inaczej. Sama byłam świadkiem , jak smarkula w gimnazjum prowokowała nauczyciela. Dekolt głęboko wycięty ( piersi prawie na wierzchu), bluzeczka ,że cały brzuch odkryty, spodnie biodrówki ,że jak się nachyliła nad koszem strugając rzekomo ołówek, to cały rowek miała na wierzchu. Mało tego spoglądała spode łba, czy nauczyciel zwraca na nią uwagę. Widziałam ,że był speszony, więc zapytałam , jak on to wytrzymuje ? On mi na to- proszę pani, a co ja mogę poradzić ? Fakt, dzisiaj jest w szkołach ,,wolna amerykanka"- dzieci chodzą ubrane do szkoły , jak chcą ( szkoda, że rodzice na to nie reagują , a zwłaszcza dyrekcja szkoły). Rodzice, przypatrzcie się Waszym dzieciom, jak się zachowują , jak się ubierają, a potem czepiajcie się nauczycieli.Zastanawiacie się czasem skąd Wasze dzieci mają markowe ciuszki, których Wy im nie kupiliście? Poczytajcie sobie o ,,galeriankach", to może wówczas przejrzycie na oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak śmiecie robić z człowieka mydło? Jeśli chcecie o kimkolwiek się wypowiadać to porozmawiajcie najpierw z tym człowiekiem! To żenada, robić z człowieka prawego ścierę. Media rozdmuchują to co nie mam miejsca, bo sensacje są na czasie, nawet te wyssane z palca. Robicie błąd osądzając właściwą ofiarę intryg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...