Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nauczycielka skazana za seks z 13-letnim uczniem

Utworzony przez ehh, 2 stycznia 2010 r. o 15:50
dlaczego mi sie nie trafiła taka : (
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze, niektórzy to mają szczęście. Gdybym miał taką nauczycielkę to bym chciał żeby mnie wykorzystywała xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni zastanowić się nad dwoma możliwymi aspektami tej sprawy. Pierwszy z nich to możliwość, że ten chłopiec nie miał nic przeciwko i sam dobrze się bawił. Ale jeśli to było przymuszanie chłopaka do seksu to już zupełnie co innego. Ten chłopaczek ma tylko 13 lat a gdy zaczynał 12 trochę zbyt wcześnie. Można to nazwać zwyczajną pedofilią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja miałem ochotę dmuchnąć panią od fizyki. W wieku 13 lat to mi grzał ostro ..... !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monetus napisał:
Kurcze, niektórzy to mają szczęście. Gdybym miał taką nauczycielkę to bym chciał żeby mnie wykorzystywała xD
Otóż to!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Choć jestem młodym dziadkiem, to nie obraził bym się gdyby mnie wykorzystywała jakaś młoda i nie dopieszczona nawet 3x D.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Choć jestem młodym dziadkiem, to nie obraził bym się gdyby mnie wykorzystywała jakaś młoda i nie dopieszczona nawet 3x D.
Młody dziadku nie rozumiesz co czytasz? Zauważ jaki przedział wiekowy ją interesował. Jesteś trochę przerośniętym dzieckiem i może zainteresuj się jakąś młodą babcią. One też są niezłe. Chyba,że Ty też gustujesz tylko w młodych i niedopieszczonych- to powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to przecież dzieciak ,ma 15 lat .W wieku 13 -15 tym nie takie żeczy się działy bo w tym w wieku , nauka ,szkoła,sprawdziany ,klasówki , ciężkie tecznki ,plecaki i torby trzeba nosić i znosić do końca .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...