Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Neoklez na Zamku w Kazimierzu

Utworzony 31 sierpnia 2015 r. o 06:35 Powrót do artykułu
Żydzi.... no tak. Wiecznie żywe hasło "Tęsknię za tobą Żydzie".... ja nie tęsknię by było jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu zydowszczyzna w promocji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muzyka, to muzyka, bez względu na narodowość czy pochodzenie. Beethovena też mamy nie słuchać bo był Niemcem albo cofnąć się o kilka set lat w rozwoju bo Einstein był żydem? Kultura żydowska chcąc nie chcąc jest mocno związana z Kazimierzem Dolnym bo było to właśnie miasteczko żydowskie a chłopcy grają fenomenalnie. Każdemu polecam ich koncert! Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skaczą jak małpy. Grają dobrze i to wszystko... Zespół typu "zabawić klienta za wszelką cenę to może nas jeszcze tu zaproszą ..." Brak przekazu. Zespół klezmerski jakich wiele tyle, że z perkusją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan chyba z konkurencji, bo to bardzo dziwny hejt. Jeśli byłby Pan na koncercie na pewno opinia byłaby inna... Cudowne, energiczne chłopaki z naszego Lublina. Znam ich osobiście i uwielbiam ich koncerty, w 100% szczere! Pozdrawiam Ania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:) Byłam i z całego serca <3 polecam. Muzyka piękna w odpowiednim, równie uroczym otoczeniu. Szkoda, że tak rzadko gracie na Lubelszczyźnie. Co do ekspresji na scenie, to myślę, że po prostu u Neoklezów widać radość z grania i ciężko im to ukryć. No i dobrze. Mnie się baaaardzo podoba, nawet jeszcze bardziej. Najbardziej klarnet. (Hejtuję powyższy hejt!)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...