Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nest Bank - analiza oferty

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 grudnia 2016 r. o 13:04
super ciekawy i tani bank
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konto to oferuje nam już nieco bardziej rozbudowane funkcje oraz możliwości. Przeznaczone ono jest dla osób, które mobilność oraz niezależność stawiają na pierwszym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobnie jest z akceptowaniem karty płatniczej poza granicami naszego kraju. Jeśli nie podróżujemy zbytnio nie ma celu decydować się na konto które, które posiada tę dodatkową cechę a nie spełnia innych naszych oczekiwań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nest bank jest wg mnie najlepszy i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banki chętnie oferują takie rodzaje konta ponieważ zachęcają one w taki sposób do korzystania z innych usług bankowych danego banku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy słyszymy nazwę konto internetowe pko od razu przychodzi nam na myśl konto inteligo, które jest swoistym kontem internetowym, a nie kontem bankowym posiadającym obsługę również poprzez Internet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nest bank ma bardzo fajne oprocentowanie lokat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecnie po założeniu konta raczej się go nie likwiduje, wiadomo do dobrego szybko się człowiek przyzwyczaja. Coraz więcej znajomych zakłada konto dla młodzieży, nie dziwie im się, wiem, że maja wtedy pewność, iż ich zarobki są w pełni bezpieczne i to bardzo mi się podoba. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli mogę prowadzić swój biznes i mieć konto, które jest w pełni darmowe to jestem w siódmym niebie. Nie wyobrażam sobie bym miał przestać korzystać z tego, co daje mi takie konto bankowe, w banku możemy dorobić się sporych pieniędzy.ff
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...