Mam na imię Paweł, aktualnie jestem uczniem 3 klasy technikum, od ukonczenia 18 lat zaczalem intensywnie szukac pracy w internecie chcac sie usamodzielnic, znalazlem duzo ofert zarobienia duzych i latwych pieniedzy, ostatnie 3 miesiace ludzilem sie ze to sie uda ze bedzie swietnie, ale niestety rozczarowalem sie z obiecanych pieniedzy zostaly tylko marzenia.... Nie dajcie sie nabrac na strony oferujace 100-200 $ na klikniecie w jeden link, przeciez to jest NIE logiczne prawda?? Jedyna strona ktora jest prawdziwa a wymaga 3 miesiecy pracy bez wlasnego wkladu pienieznego jest ta strona: www.tendollarclick.com/index.php?ref=orzel_pablo I owszem tutaj rowniez chodzi o klikanie w linki ale za 10 $ przy limicie wyplaty 10.000 i w tym momencie nastepne osoby powiedza to fikcja ale ja wam mowie nie, to jest >>PRAWDA<< Bo przeanalizujmy to na stronie dziennie jest od 8-10 linkow a wiec od 80-100$ dziennie czyli limit wyplaty nastepuje po 100-125 dniach czyli potrzeba systematycznosci i zaangazowania, po tym czasie mamy 10 tys $ pelni szczescia mozemy je przelac na swoje konto. Sprobujcie bo warto, to nie jest od razu ale przeliczajac na miesiac wyjdzie ponad 6000 zl, jak dla mnie sa to ogromne pieniadze dlatego podjalem sie tej systematycznosci....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz