Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie żyje Marie Fredriksson, wokalistka Roxette

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 grudnia 2019 r. o 14:03 Powrót do artykułu
Muzyka mojej młodości. Żegnaj Marie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CUDOWNY ZESPOL CUDOWNE PIOSENKI MOICH MLODYCH LAT NIE SPOCZYWA W SPOKOJU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zegnaj Marie... Śpiewaj nam z Nieba, poprawiaj stan naszego ducha, żebyśmy częściej kierowali się głosem naszych serc 'Listen To Your Heart', bo tu na Ziemi życie szybko przemija, jak rozpływają się akwarele na deszczu 'Watercolors in The Rain'..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"You keep on knockin' on every door..." ... heaven door... szkoda, wielka szkoda, żegnaj Marie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Legenda POPu. Wychowany na muzyce od pierwszej płyty. Oryginalne brzmienie,rozpoznawalne przy każdej nowej płycie. Dla mnie zostaniecie NAJ..... Dzięki Marie za wspaniałe lata mojej fascynacji muzyką która trwa do dziś dzięki Waszem dzwiękom i wspaniałemu wokalowi który ubarwiał muzykę Roxette. R.I.P. pani Fredriksson
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...