Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie żyje Romuald Lipko. Legendarny muzyk przegrał walkę z chorobą

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 lutego 2020 r. o 04:30 Powrót do artykułu
to nie miejsce na dyskysje, ale proponuję magistrowi z kropką przetrawić słownik ortograficzny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muza taneczno-weselna do kotleta. Nic specjalnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby szanował politykę mądrą i stateczną dla narodu to by z Cugowskim nadal żył w zgodzie i Pan bóg by go godnie przyjął do siebie! a tak zwykły PO-kemon i warchoł się objawił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie może przecież wiecznie trwać, śpiewała Anna Jantar piosenkę Romualda Lipko. Jest dużo więcej piosenek które skomponował dla innych, nie tylko Budki Suflera. Wielka strata dla Polskiej muzyki. Szkoda że i tu zaraz wylezą popaprańcy z polityką albo jaką to discopolową muzę robił Lipko. Przede wszystkim był wspaniałym człowiekiem. Czy to nie jest najważniejsze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I za ocenianie innych bierze się ktoś, kto nawet nie radzi sobie z podstawami ojczystego języka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieważna, to może być Twoja śmierć jeśli jesteś nikim... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O, to właśnie poziom mentalności PiSiora! Dno intelektualne i moralne! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako radykalna ekoloszka jestem ciekawa czy jako zostanie pochowany jak polski cebulak w drewnianej trumnie lub spalony a przez to zanieczysci środowisko i zostawi ślad węglowy czy jak proekologiczny współczesny człowiek i zgodnie z zaleceniami Greenpeace zostanie pochowany nago bez trumny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby szanował politykę mądrą i stateczną dla narodu to by z Cugowskim nadal żył w zgodzie i Pan bóg by go godnie przyjął do siebie! a tak zwykły PO-kemon i warchoł się objawił.
 Ten durny komentarz napisany pod nickiem "Polak i patriota". Czytając komentarze pod wielu innymi publikacjami, opatrzone podobnymi nickami, nasuwa się wniosek, że Polacy i patrioci są zwykłymi bezmózgimi chamami! A przecież tak nie jest! Używajcie nicków bardziej pasujących do waszej głupoty! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O, to właśnie poziom mentalności PiSiora! Dno intelektualne i moralne!
 Napisałem to do komentarza opatrzonego nickiem "polak i Patriota" 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obejrzyjcie NASZ DOM 2010
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako radykalna ekoloszka jestem ciekawa czy jako zostanie pochowany jak polski cebulak w drewnianej trumnie lub spalony a przez to zanieczysci środowisko i zostawi ślad węglowy czy jak proekologiczny współczesny człowiek i zgodnie z zaleceniami Greenpeace zostanie pochowany nago bez trumny?
Z ciebie, to raczej loszka, jest, bo ekolożka pisze się nieco inaczej. Poza tym... Nie, szkoda na ciebie słów, zwłaszcza pod takim tematem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako radykalna ekoloszka jestem ciekawa czy jako zostanie pochowany jak polski cebulak w drewnianej trumnie lub spalony a przez to zanieczysci środowisko i zostawi ślad węglowy czy jak proekologiczny współczesny człowiek i zgodnie z zaleceniami Greenpeace zostanie pochowany nago bez trumny?
 Boże, jakie to płytkie, strasznie niesmaczne. Wogóle nie zabawne podszywać się pod jakiegoś ekologa, a pod takim tematem, wypisywać takie brednie. Totalne dno.  Obejrzyjcie sobie "Jolka, Jolka " z PolandRock festival, kiedy kilkadziesiąt a może kilkaset tysięcy gardeł dziekuje Budce i panu Lipko za ich twórczość. Ten Piękny moment widziałem na żywo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Nie wierz nigdy kobiecie” skomponował J. Borysewicz, szanowna redakcjo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile na poczatku BS zbizala sie do szeroko rozumianego rocka to im "dalej w las" tym bylo biesiadniej, bardziej kiczowato, do "dana, dana", kotleta i "czarodziejki gorzalki".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katolik - i tylko to się liczy. Może być przykładem dla innych tfurców prze małe "tfu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem to szczęście osobiście go poznać. Był bardzo sympatycznym człowiekiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Romualdzie, "tak się nie mówi dowiedzenia" i nie pozostawia się po sobie " ciszy jak ta". Pana muzyka jest dla mnie ojczyzna duszy. Dziękuję Panu za wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby szanował politykę mądrą i stateczną dla narodu to by z Cugowskim nadal żył w zgodzie i Pan bóg by go godnie przyjął do siebie! a tak zwykły PO-kemon i warchoł się objawił.
 lubiłem  Twój sarkazm do teraz, chyba sie pogubiłes. albo jakiś idiota robi Ci koło pióra 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawym czy zdecyduje się na pogrzeb Chrześcijański i Katolicki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...