Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie żyje założyciel IKEA. Jakie miał związki z Polską?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 stycznia 2018 r. o 18:44 Powrót do artykułu
"W Szwajcarii mieszkał w skromnym domu" jest różnica pomiędzy Szwajcarią a Szwecją. Tak mi się przynajmniej wydaje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość (20 minut temu) Zgłoś 0 "W Szwajcarii mieszkał w skromnym domu" jest różnica pomiędzy Szwajcarią a Szwecją. Tak mi się przynajmniej wydaje... No jest, ale co z tego? Nie bardzo rozumiem, o co Tobie chodzi? Bo Lozanna jest w Szwajcarii. Chyba wyciągnąłeś jedno zdanie z kontekstu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jego "alkoholizm się w Polsce rozpoczął"................. ktoś ćwokowi do gardła na siłę lał ? Ja mam grubo ponad 60-tkę i czegoś takiego nie doświadczyłem. Holland w Polsce przeszkadza antysemityzm , temu alkoholizm, Putinowi nasz historia , Merkel chce nam sprzedać obozy zagłady , Netanjahu się złości że nie chcemy ich kupić ...... a niech wszyscy się pier*olą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno wielki patriota jak obniżał ludziom pieniądze. Taki sam jak nasze kapitalistyczne świnie co to za darmo chcą wszystko! I oczywiście dorobił się miliardów od kupowania zapałek. Ja mogę już sprzedać zapalniczki bo czasy inne ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zyję w Polsce 75 lat i nie jestem alkoholikiem jak ten  stary cap
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie. Jakaś z d.. wzięta informacja o alkoholu a tego brak: " Ingvar Kamprad, założyciel kultowej sieci sklepów meblarskich IKEA oraz jeden z najbogatszych ludzi na świecie, był w czasie II wojny światowej aktywnym nazistą - dowodzi autorka najnowszej książki mu poświęconej, powołując się na dokumenty szwedzkiej służby bezpieczeństwa"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo interesuje ten news? Rodzine ale nie nas polaków. Jesteście popieprzeni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, wystarczyło, że przyjechał do Polski i zaczął się jego alkoholizm.... przekaz artykułu świetny: Przyjedź do Polski, zginiesz od wódy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno był faszystą i pokonywał rowerem setki kilometrów, by dotrzeć na wiece.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się robi kopiuj wklej z wikipedii to należy załączyć taki mały fakt: "W 1994 została ujawniona faszystowska przeszłość Kamprada, kiedy po śmierci szwedzkiego działacza faszystowskiego, Pera Engdhala, zostały upublicznione jego prywatne listy. Wynikało z nich iż Kamprad dołączył do profaszystowskiego ruchu Nysvenska Rörelsen w 1942 roku, w wieku 16 lat, gdzie zajmował się zbieraniem funduszy oraz rekrutacją do grupy nowych członków nie później aż do września 1945 roku. Kiedy Kamprad opuścił grupę nie wiadomo, jednakże przyjaźnił się z Engdhalem aż do wczesnych lat 50[8]."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli był faszystą do upadku III Rzeszy. Zero zdziwka. To popularne u naszego zachodniego sąsiada, gdzie nagle zrobiło się pełno antyfaszystów po Stalingradzie. Poza tym, że wszyscy grali w orkiestrach kompanijnych i gotowali kartofflen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...