Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie żyje znany lektor Janusz Kozioł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 stycznia 2019 r. o 13:48 Powrót do artykułu
Ogromna strata, bardzo sympatyczny człowiek, w tym kraju nie można chorować... Całe życie płacimy podatki, nie ma pieniędzy na leczenie, na nic co wiąże się ze zwykłym obywatelem. Szczere wyrazy współczucia dla rodziny. R.I.P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nad mą mogiłą zapłaczą wierzbiny a łez ich szczerych nie osuszą zorze… Duch mój popłynie hen, w lepsze krainy… Cichy, spokojny i szczęśliwy może. wam tutaj pieśni wiązankę zostawię co wyśpiewały duszy mej tęsknotę więc je przyjmijcie tak jak skarby złote –krzyż na świeżej postawcie murawie. I proszę dalej: niech wzrosną wierzbiny Niech one płaczą jak te pieśni moje i niby piersi spłakanej dziewczyny. Grób mój obejmą ich warkoczy zwoje. i chciałbym jeszcze by na moim grobie ptaki siadały i śpiewały sobie, im też zawdzięczam wiele pięknych wzruszeń one zabrały cząstkę mojej duszy Pokój Ci wieczny w cichej krainie, Gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie płynie, Gdzie słyszysz Boga głos serdeczny Pokój Ci wieczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniały , mocny , męski głos! Będzie nam go brakowało! Spoczywaj w pokoju !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy zostanie ogłoszona żałoba narodowa? Bardzo sympatyczny człowiek, bez układów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Umrze porządny obywatel żałoby narodowej nie ma a jak umrze jakiś polityk to żałoba narodowa jest. Dziki kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny lektor. Szkoda bardzo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...