Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niedrzwica Duża: Piesza potrącona na DK 19

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 stycznia 2018 r. o 19:06 Powrót do artykułu
Jedni łażą jak święte krowy drudzy jeżdżą jakby jazda samochodem była Bóg wie czym !. Przed tym wypadkiem jechałem od Kraśnika do Lublina, ciemno , wiatr porywistym, zaczął padać śnieg a ci "nie wyżyci" na swych "prawie nowych nie bitych" wyprzedzili mnie ze 20 razy. Widziałem jak poszkodowana była okrywana folią przez policjantów, karetka nadjeżdżała od strony Lublina. Boże i władzo daj nam tę drogę ekspresową po się powybijamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było jechać z dopuszczalną prędkością, a nie 20km/h to by nie wyprzedzali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba jeździć z prędkością bezpieczną, bo w trudnych warunkach prędkość równa dopuszczalnej to może być dużo za dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy jesteś pusty czy kpisz. Jeżdżę najnowszym modelem auta z silnikiem 2 litrowym i odpalam w 8 sek do 100-ki. Mam obecnie 16-ty samochód, przejechałem "pół Świata", tak mniej więcej 1000000 km co można przeliczyć na jakieś 25 krotne okrążenie Ziemi.Wiesz mi, wiem co piszę. Twój komentarz to sobie możesz wsadzić do własnej dooopy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...