Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niedziela handlowa 2019. Ostatni taki dzień przed zaostrzeniem przepisów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 grudnia 2019 r. o 08:58 Powrót do artykułu
Do kościoła też nie idę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było tak za PRL więc skoro mamy powrót komuny to tradycja zobowiązuje. Włosów z głowy nie wyrywam tylko irytuje mnie ciut, że grupa nierobów związkowych decyduje kiedy mam robić zakupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od Nowego Roku obowiązkowe niedzielne medytacje przed podobizną wodza oczywiście pod opieką kieckowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedziela jest od odpoczywania, a buraki niech siedza w domach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim trzeba być kretyńskim dziennikarzyną żeby dodatkowy dzień wolny od pracy dla ciężko pracujących sprzedawców i kasjerek nazywać "zaostrzeniem przepisów". Goń się Ty pachołku wyzyskiwaczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W wielu krajach bardzo swieckich a wrecz ateistycznych, niedziele a nawet soboty sa wolne od pracy a wiec skad ten krzyk? Jakbys musial jeden z drugim zap....ć w niedziele w markecie itp to bys zmienil zdanie. bo on musi robic zakupy k...a w niedziele bo taki zapracowany i nie ma czasu bo ciagle siedzi w domu zre, pije, wydala, oglada tv i siedzi na necie i robi nastepne zastepy sobie podobnych debili. Cebula je...na.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Żabka"rydzyka jest otwarta co niedziele I jakos nikt nic nie mòwi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł w Sam raz na kac kupę na nic więcej się nie nadaje, tak samo jak te pseudo dziennikarzyna co to napisała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko sklepy w niedzielę zamknięte, a ja muszę zap..dać w teatrze do późnego wieczora, bo jeden z drugim nudzi się i przyjdzie do kina z cipsami lub śmierdzącym popcornem do żarcia, bo 2 godzin bez jedzenia nie wytrzyma z brzuchem piwnym prostak. Ciekawe jakbym z kebabem wszyscy żreć do kin chodzili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim trzeba być kretyńskim dziennikarzyną żeby dodatkowy dzień wolny od pracy dla ciężko pracujących sprzedawców i kasjerek nazywać "zaostrzeniem przepisów". Goń się Ty pachołku wyzyskiwaczy...
 Mamy rynek pracowników, a nie pracodawców. Można zmienić  pracę. Poza tym pokaż mi ilu Polaków czy Polek pracuje na kasach. Najczęściej są to Ukraińcy, a jeśli trafisz na Polaka to najczęściej jest to student chcący dorobić sobie na studia w weekend . Nie może jednak tego robić bo kółka wzajemnej adoracji, szumnie nazywajace sie związkami zawodowymi chcą pokazać jak się niby troszczą o pracownika. Tak naprawdę to troszczą się jedynie o własne cztery litery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim trzeba być kretyńskim dziennikarzyną żeby dodatkowy dzień wolny od pracy dla ciężko pracujących sprzedawców i kasjerek nazywać "zaostrzeniem przepisów". Goń się Ty pachołku wyzyskiwaczy...
Mamy rynek pracowników, a nie pracodawców. Można zmienić  pracę. Poza tym pokaż mi ilu Polaków czy Polek pracuje na kasach. Najczęściej są to Ukraińcy, a jeśli trafisz na Polaka to najczęściej jest to student chcący dorobić sobie na studia w weekend . Nie może jednak tego robić bo kółka wzajemnej adoracji, szumnie nazywajace sie związkami zawodowymi chcą pokazać jak się niby troszczą o pracownika. Tak naprawdę to troszczą się jedynie o własne cztery litery.
 Sądząc po minusowaniu mojego wpisu, od razu widać, że to Lubelskie- bastion Radia Maryja oraz dzieci resortowych wielbiacych Słońce Żoliborza i neobolszewicka Polską Rzeczpospolitą Kaczą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakaz handlu to idiotyzm...Spójrzcie na młodzież podróżującą po kraju...ich nie stać na knajpy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim trzeba być kretyńskim dziennikarzyną żeby dodatkowy dzień wolny od pracy dla ciężko pracujących sprzedawców i kasjerek nazywać "zaostrzeniem przepisów". Goń się Ty pachołku wyzyskiwaczy...
Mamy rynek pracowników, a nie pracodawców. Można zmienić  pracę. Poza tym pokaż mi ilu Polaków czy Polek pracuje na kasach. Najczęściej są to Ukraińcy, a jeśli trafisz na Polaka to najczęściej jest to student chcący dorobić sobie na studia w weekend . Nie może jednak tego robić bo kółka wzajemnej adoracji, szumnie nazywajace sie związkami zawodowymi chcą pokazać jak się niby troszczą o pracownika. Tak naprawdę to troszczą się jedynie o własne cztery litery.
Sądząc po minusowaniu mojego wpisu, od razu widać, że to Lubelskie- bastion Radia Maryja oraz dzieci resortowych wielbiacych Słońce Żoliborza i neobolszewicka Polską Rzeczpospolitą Kaczą.
 To w krajach Europy Zachodniej gdzie w niedziele markety sa nieczynne jest Radio Maryja i kaczki? Lecz sie na nogi bo na glowe za pozno niedorobiony neoliberale na papierze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielkie dzieki ci wielki kwaczorze za to że trafiłeś w sam środek d... wszystkim biskupom bez wazeliny ,ty szkodniku i ćwierć inteligencie qriewny.a weź ty sie i odpie..lo od nas na dobre i na zawsze ptaku wodny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim trzeba być kretyńskim dziennikarzyną żeby dodatkowy dzień wolny od pracy dla ciężko pracujących sprzedawców i kasjerek nazywać "zaostrzeniem przepisów". Goń się Ty pachołku wyzyskiwaczy...
Mamy rynek pracowników, a nie pracodawców. Można zmienić  pracę. Poza tym pokaż mi ilu Polaków czy Polek pracuje na kasach. Najczęściej są to Ukraińcy, a jeśli trafisz na Polaka to najczęściej jest to student chcący dorobić sobie na studia w weekend . Nie może jednak tego robić bo kółka wzajemnej adoracji, szumnie nazywajace sie związkami zawodowymi chcą pokazać jak się niby troszczą o pracownika. Tak naprawdę to troszczą się jedynie o własne cztery litery.
Sądząc po minusowaniu mojego wpisu, od razu widać, że to Lubelskie- bastion Radia Maryja oraz dzieci resortowych wielbiacych Słońce Żoliborza i neobolszewicka Polską Rzeczpospolitą Kaczą.
To w krajach Europy Zachodniej gdzie w niedziele markety sa nieczynne jest Radio Maryja i kaczki? Lecz sie na nogi bo na glowe za pozno niedorobiony neoliberale na papierze.
 Nie wiem co bierzesz,ale rzuć to świństwo bo ryje ci mózg albo to co z niego zostało. Zakaz handlu obowiązuje w Niemczech czy Austrii. Sęk w tym, że Danka Holecka, aniołek kaczej propagandy z Tvpis  zapomniała ci powiedzieć, że odbyło się to przy pełnym poparciu społeczeństwa. Wystarczyło zobaczyć ilu ludzi robi zakupy w niedzielę by wiedzieć jak wygląda to u nas. W paru innych krajach też jest zakaz ale w bardzo ograniczonym zakresie. Poza tym o co ci chodzilo z Radiem Maryja kaczkami  w zachodniej Europie bo nie załapałem? Może jednak rzuć te dopalacze póki jeszcze kojarzysz cokolwiek 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko sklepy w niedzielę zamknięte, a ja muszę zap..dać w teatrze do późnego wieczora, bo jeden z drugim nudzi się i przyjdzie do kina z cipsami lub śmierdzącym popcornem do żarcia, bo 2 godzin bez jedzenia nie wytrzyma z brzuchem piwnym prostak. Ciekawe jakbym z kebabem wszyscy żreć do kin chodzili.
 I ja xa***am w niedziele zeby wam ten smierdzacy popcorn sprzedawac i ta cole. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim trzeba być kretyńskim dziennikarzyną żeby dodatkowy dzień wolny od pracy dla ciężko pracujących sprzedawców i kasjerek nazywać "zaostrzeniem przepisów". Goń się Ty pachołku wyzyskiwaczy...
Mamy rynek pracowników, a nie pracodawców. Można zmienić  pracę. Poza tym pokaż mi ilu Polaków czy Polek pracuje na kasach. Najczęściej są to Ukraińcy, a jeśli trafisz na Polaka to najczęściej jest to student chcący dorobić sobie na studia w weekend . Nie może jednak tego robić bo kółka wzajemnej adoracji, szumnie nazywajace sie związkami zawodowymi chcą pokazać jak się niby troszczą o pracownika. Tak naprawdę to troszczą się jedynie o własne cztery litery.
Sądząc po minusowaniu mojego wpisu, od razu widać, że to Lubelskie- bastion Radia Maryja oraz dzieci resortowych wielbiacych Słońce Żoliborza i neobolszewicka Polską Rzeczpospolitą Kaczą.
To w krajach Europy Zachodniej gdzie w niedziele markety sa nieczynne jest Radio Maryja i kaczki? Lecz sie na nogi bo na glowe za pozno niedorobiony neoliberale na papierze.
Nie wiem co bierzesz,ale rzuć to świństwo bo ryje ci mózg albo to co z niego zostało. Zakaz handlu obowiązuje w Niemczech czy Austrii. Sęk w tym, że Danka Holecka, aniołek kaczej propagandy z Tvpis  zapomniała ci powiedzieć, że odbyło się to przy pełnym poparciu społeczeństwa. Wystarczyło zobaczyć ilu ludzi robi zakupy w niedzielę by wiedzieć jak wygląda to u nas. W paru innych krajach też jest zakaz ale w bardzo ograniczonym zakresie. Poza tym o co ci chodzilo z Radiem Maryja kaczkami  w zachodniej Europie bo nie załapałem? Może jednak rzuć te dopalacze póki jeszcze kojarzysz cokolwiek
 Nic mi nie musi nikt mowic bo nie ogladam TVP (i w ogole telewizji) i nie jestem delikatnie piszac fanem PiS-u - to po pierwsze. Po drugie: nie zalapales bo nie umiesz nawet przeczytac ze zrozumieniem tego co wczesniej napisales. Po trzecie: to, ze w Polsce wiekszosc chcialaby kupowac nawet przez 24 / 7 to nie znaczy, ze tak ma byc bo wiekszosc polactwa to imbecyle i prymitywy, ktorzy maja zerowa empatie i nie widza nic oprocz czubka wlasnego nosa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...