Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nielegalne skupy zwierząt i przetwórnia mięsa w stodole

Utworzony przez rumborak, 1 października 2013 r. o 15:23 Powrót do artykułu
Dyktatura wróciła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ze świerzynką i swojską kiełbaską na święta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejni groźni bandyci powstrzymani! O ileż bezpieczniej będę się teraz czuł wsuwając parówkę okraszoną solą wypadową z zalegalizowanej przez reżym fabryki. Me serce się wyrywa, a umysł mój zawsze przepełnia rozkosz, gdy słyszę o Polsce jako wolnym kraju!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejni groźni bandyci powstrzymani! O ileż bezpieczniej będę się teraz czuł wsuwając parówkę okraszoną solą wypadową z zalegalizowanej przez reżym fabryki. Me serce się wyrywa, a umysł mój zawsze przepełnia rozkosz, gdy słyszę o Polsce jako wolnym kraju!
Rytualny ubój ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy ktoś od tego umarł albo chociaż sraczki dostał. Witamy w ubolandii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skrytobójczym świniobijcom mówimy stanowcze NIE!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skrytobójczym świniobijcom mówimy stanowcze NIE!!!!!!
TO-TO dlatego tusk musi odejść natychmiast !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę kupić kilo kiełbasy na wsi, niż za te same pieniądze 5 kilo w sklepie. Przynajmniej wiem , która szybciej mnie otruje i na pewno nie będzie to ta ze wsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu jest kiosk ruchu! Ja tu mięso mam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu jest kiosk ruchu! Ja tu mięso mam!
Koszerne masz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chory kraj   sól drogowa ok    a swinia przerobiona na kiełbasę bez konserwantów to przestępstwo. Wolny rynek niema kupca niema towaru o co chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obyś się nie zdziwił tutaj są przekręty i więcej zjesz chemii jak ze sklepu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę kupić kilo kiełbasy na wsi, niż za te same pieniądze 5 kilo w sklepie. Przynajmniej wiem , która szybciej mnie otruje i na pewno nie będzie to ta ze wsi.
  heheh, zebys sie nie zdziwił :D tylko badaj sie pod kątem bardzo niebezpiecznych włośni, które są wykrywane przez badania laboratoryjne. Skutek układów "peezelowych"- sawicki pogonił lekarzy weterynarii ze skupów, ograniczył kontrole zakladów miesnych, wrecz sa odgórne prikazy " puszczać mięso"- więc żrecie sami nie wiecie co. ja miesa nie jem i jakos nie załuje :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...