Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A Ci antycovidowcy z nawiedzonym ratownikiem na czele nadal kwestionują pandemię. Jak trzeba być ograniczonym żeby takie głupoty wygadywać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ulicach, w sklepach i w autobusach jej nie widać. A te dane to prawdziwe czy naciągane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łomatko. A kogo to obchodzi? Ktoś jeszcze czyta te artykóły o srandemii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzecznik praw obywatelskich prof. Marcin Wiącek chce wyjaśnień w sprawie oddziałów covidowych, na których umierają niemal wszyscy pacjenci podłączeni do respiratora. Polska ma prawie czterokrotnie wyższą śmiertelność niż inne kraje w Europie. " -  ŁOWCY SKÓR V2 ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
URZĘDNIKU na pensji PODATNIKA !! Zrób sobie darmowy test.... i poleżysz sobie 7 dni przed telewizorem i dostaniersz kasę !!! DALEJ SMIAŁO !!!  - podpisano NIEDZIElBAUM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro premier Danii ma ogłosić zniesienie wszystkich obostrzeń w kraju od 31 stycznia 2022 r. Krajowa Rada ds. Zdrowia rekomenduje, aby osoby z kontaktu z zakażonym SARS-CoV2 nie były izolowane wcale, a osoby zakażone SARS-CoV2 były izolowane wyłącznie przez cztery dni. Czy bankster Mateo nadal będzie wykonywał polecenia ZYMSKICH NAMIESTNIKÓW w POLIN ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...