Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niemcy przeprosili za "polski obóz koncentracyjny"

Utworzony przez Biskup, 25 listopada 2008 r. o 18:23
Szczyt bezczelności. Obozem na Majdanku zarządzał SS-dziadek dziennikarki Miriam von Hollstein, która teraz używa takich sformułowań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHYTRY JAK NIEMIEC!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto jak kto, ale niemcy powinni mieć świadomość, zła jakie wyrządzili. Nie wiem czy Państwo zauważyli, ale takie @błędy@ pojawiają się średnio raz na miesiąc. Niby każda z nich jest później dementowana, ale pewnie na jakiejś końcowej stronie, której nikt nie czyta. Poza tym, w tej kwestii Polska powinna być bardzo konsekwentna i wytaczać każdemu, kto zamieszcza kłamliwe informacje na nasz temat, proces o odszkodowanie. Wszelkie organizacje żydowskie tak robią, i mają rację. Będą na nas pluć tak długo, jak będziemy uznawali to za deszcz a nie za plucie. Brak stanowczej reakcji wszystkich *także @naszych@ mediów pokazuje, że nie bardzo się tym przejęli. Nie znam dokładnych powiązań pani Miriam, ale uważam, że niezależnie od tego uczęszczała na lekcje historii i takie rzeczy się wie w nocy, i o północy. Moim zdaniem, jest to kolejna antypolska akcja w niemieckich mediach. Bo przecież łatwiej przedstawiać polskiego prezydenta jako niedorośniętego głupka, nieznającego języków, łatwiej pokazać jaki to bałagan panuje w polsce i ukazać wyższość ich rasy aryjskiej nad nami, ukazać że to oni są moralni. W ten sposób niemcy próbują się wybielić. Ponadto dziwi mnie fakt, że w państwie, które wyrządziło tyle zła, nie było jakiejś większej reakcji na tą publikację. Przecież to było zakłamanie hostorii! Jak to możliwe, że 60 lat po wojnie, takie kłamstwa nie spotykają się z ogólną dezaprobatą? Niech nikt mi nie piep..., że to było dawno etc. Gdyby nie to, Polska była by innym krajem, nie ciążyłby nad nami komunizm i bylibyśmy krajem dobrze rozwiniętym / coś koło hiszpanii. Gdzie BKA / Bundeskanzler Amt ? Powinna być ostra reakcja, tym bardziej wiedząc jak bardzo nas to obraża. Pewnie gdyby zrobić w niemczech sonde kim byli naziści, niektórzy czytelnicy Die Welt, czy Das Bild napisaliby, że to byli Polacy. No w sumie, kłamstwo powtórzone x razy staje się prawdą. (JG) Ja uważam, że póki Niemcy nie odetną się od takich cichych przyzwoleń, na tego typu wypowiedzi w stosunkowo opiniotwórczym dzienniku, to słowa G. Orwella chyba naddosadnie przedstawiają moje zdanie o niemcach cyt. "Raz ku***, zawsze ku***"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemcy wykorzystulą nasze niedbalstwo . Co to znaczy Muzeum na Majdanku, napis rzucający sie najpierw przy wjezdzie na Majdanek.Powinno byc jasno i wyraznie napisane NIEMIECKI OBÓZ KONCENTRACYJNY MAJDANEK i to w kilku najpopularniejszych językach świata równiwż po niemiecku a może przedewszystkim po niemiecku. Taka nazwa powinna obowiązywać we wszystkich publikacjach. Żadnych skrótów myślowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...