Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niemiecka prasa zainteresowała się wystąpieniami Janusza Palikota

Utworzony przez ~lublinianka~, 4 stycznia 2010 r. o 14:07
WSTYD MI ZA TEGO BIŁGORAJSKIEGO PROSTAKA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Szwaby nie mają swoich polityków? czy boją się o nich pisać. Kto temu szwabskiemu pismakowi powiedział że Palikot tymi wypowiedziami zraził do siebie wiele ludzi a może wręcz przeciwnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytałem orginalny tekst i nie widzę nic niepochlebnego na temat posła. Stwierdzono po prostu fakty,które znamy od dawna . W złym świetle pisze się przeważnie o naszym prezydencie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesimir napisał:
Czytałem orginalny tekst i nie widzę nic niepochlebnego na temat posła. Stwierdzono po prostu fakty,które znamy od dawna . W złym świetle pisze się przeważnie o naszym prezydencie .
Czytałeś w oryginale po polsku czy niemiecku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
palikot to największa zakała lubelszczyzny, udało mu się zbić fortunę na alkoholikach, a teraz próbuje coś ugrać na naiwności głupców. Bo niewątpliwie ludzie ceniący jego osobę takimi są. Ja osobiście bardzo sie wstydzę że taki człowiek ubabrany w rózne przekręty reprezentuje lubelszczyznę w sejmie. To wielki WSTYD I HAŃBA ze lubliniacy głosują na takich jak on. To że sie z niego śmieją w niemczech wcale mnie nie dziwi bo to chyba normalne, czekam kiedy zaczną się śmiać z was ze na niego głosujecie. P.S. czytam prasę niemiecką i nie spotkałem sie z krytyką Kaczyńskiego , tylko raz chodzi oczywiście o Traktat Lizboński że nie podpisuje , alw czy dobrze zrobił podpisując go ...czas pokaże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesimir napisał:
Czytałem orginalny tekst i nie widzę nic niepochlebnego na temat posła. Stwierdzono po prostu fakty,które znamy od dawna . W złym świetle pisze się przeważnie o naszym prezydencie .
to ciekawe bo ja tam słowa złego o Kaczyńskim nie znalazłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
To Szwaby nie mają swoich polityków? czy boją się o nich pisać. Kto temu szwabskiemu pismakowi powiedział że Palikot tymi wypowiedziami zraził do siebie wiele ludzi a może wręcz przeciwnie.
Normalni ludzie potrafia wyrazac swoje mysli w sposob kulturalny ,pisze tu LUDZIE i tacy tez rozumieja o co wystepujacemu chodzi, potrafia sie roznic pieknie , choc maja inne poglady, uzywajac pieknego polskiego jezyka w sposob wlasciwy.To prawda, ze zdarzaja sie wyjatki, ale w Polsce, gdzie podczas zaborow wytepiono kwiat polskiej intelegencji, bo tylko tych wrogowie niszczyli i wywozili na ssylki, zeby ich unicestwic bo byli madrzy.Pozniej dalszej zaglady dokonali hitlerowcy,stalinowcy,leninowcy s i u becy, komuchy z pomoca innych agentow i szumowin i co nam zostalo? zostalo nam to co czytamy wyzej i ich patron Palikot. Wstyd, ze mieszkasz w Polsce, a moze ty nie jestes rodowitym polakiem , no to "izwini". Tamci do kobiety maja swoje okreslenia, do blizniego nie maja zadnego szacunku, do sasiada zza granicy :kacap, szwab, pepik itd.Takie teraz mamy spoleczenstwo w naszym kraju, ze trzema wyrazami i ich pochodnymi potrafia wyrazic wszystko. Miedzy innymi swoj skromny zasob posiadanej wiedzy i takimi rekwizytami jak Palikot.Posiadanie klawiatury to za malo, ze jestes madry, trzeba do tego posiasc umiejetnosci jej uzywania w sposob rozumny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na tą sepleniącą melemetę majacą lateksową proteze przyrodzenia głosują: nosiciele Hiv, prostytutki, homoseksualiści, pacjęci zakładów psychiatrycznych, narkomani, dilerzy, i inne zera pozbyte ludzkiej godnosći - jak Tajny Współpracownik sowieckiej bezpieki o kryptonimie "Filozof"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...