Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nieoznakowane BMW wyjadą na ulice. Lubelska drogówka dostanie takie samochody

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 lipca 2017 r. o 23:19 Powrót do artykułu
Ludzi trzeba edukować a nie scigać i pędzić 250 km/h .Aparat coraz bardziej doskonały a wypadków i nieboszczykòw nie ubywa .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nóż się w kieszeni otwiera jak się to czyta. Ładnie bawią się za naszą kasę i jeszcze emeryturka po paru latach, też za nasze ciężko zarobione pieniądze. Normalny obywatel w życiu nie dorobi się takiego auta. Kiedy skończy się ta patologia???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiadomo czy młodzi funkcjonariusze wytrzymają tak duże napięcie emocjonalne jadąc BMW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy lubelskich debilach na drogach autka zwrócą się po pół roku. Ja też chętnie wspieram policję nagraniami z mej samochodowej kamerki. Nikt mi bezkarnie drogi nie zajedzie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panstwo policyjne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda na to,że teraz to Policja" Będzie Miała Wypadek "!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja nie po to by edukować pomagać tylko polować na rodaków. Parę lat już przeżyłem i policja całe pól wieku tylko karać i karać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow! Nieźle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
władza już BMW będzie jeździć, szkoda że bardzo nie ma po czym, drogi to jest nr 1 priorytet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fiat Panda 1,2 b+g. To maximum jakimi powinni jeździć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy orły z Kraśnika...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paliwo w górę o25 gr na remont dróg i BMW za kupę kasy by robić kasę, dalej podatników walą po kieszeni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś myśli ??? Kupili BMW i co dalej ? Jakie będą koszty naprawy tego auta, ile kosztuje serwis, kto będzie płacić za naprawę przy uszkodzeniu. Kochana formacjo niebieska - zacznij myśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piekielnie szybkie. Ktoś szybkim autem nie jeździł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ja mam wierzyć że policja jest po to aby pomagać obywatelom ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS funduje nam państwo policyjne w jeszcze gorszej formie niż POPSL. Bo tu przecież nie chodzi bezpieczeństwo społeczeństwa tylko bezpieczeństwo i komfort rządzących i aby korytko za szybko nie uciekło spod ryjka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo miła informacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bmw pakiet starter: Pantofelki, białe skarpetki i kapelusz słomiany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ciekawe czy orły z Kraśnika...
 Kraśnik jako miasto seksu i biznesu w pierszej kolejności dostanie hehe ; )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"4 oznakowane alfy romeo 159" - przynajminiej 2 z nich na stałe parkują na serwisie przy Mełgiewskiej, chyba nie najlepszy był ten zakup
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...