Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nocna prohibicja na stacjach

Utworzony przez ja, 31 lipca 2010 r. o 07:23
100 g. napisał:
wystarczy że 95% wierzących polaków wysłucha swych księży i po sprawie.
Dokładnie - wystarczy jutro ludziom powiedzieć w kościele żeby powstrzymali się od picia alkoholu (a może przy okazji zaoszczędzone w ten sposób pieniązki dali na tacę) i problem rozwiązany. Zostaje jeszcze te 5% no troszkę mniej - ja się tu zaliczam i nieznoszę alkoholu A tak z innej strony na to patrząc - bezpieczniej jest zrobić drobne zakupy w nocy na stacji niż w osiedlowym sklepiku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kościół CHCE?.Kościół może sobie chcieć.A chcieć to nie znaczy móc.Jak długo jeszcze kościół będzie mieszał w Polsce?A gdzie będą zaopatrywali się w nocy księża jeśli im bralnie alkoholu?A w takim razie gdzie pielgrzymki zaopattrzą się w alkohol skoro ma być zakaz? PRECZ Z KLEREM,To zboczeńcy,oszuści,nieroby,pedofofile,wyzyskiwacze..... KIedy nastąpi rozdział państwa od kościoła tak jak to co roku obiecują poszczególne ugrupowania polityczne?Dosyć samowoli kleru.Księża na KSIĘZYC!!!!!!!!!I do roboty!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A chlanie mamrota przez plebanów na każdej mszy jest w porzo ? A z problemem pedalstwa i inhych zboczeć kleryki sie już uporali ? Nie ? To zamknąć dupę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo Palikot.Niech buce zajma sie innymi sprawami.Moze jeszcze zakażą mi sypiac z własną żoną w dni powszednie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech sie zajma tym co trzeba, a nie sie czepiaja juz wszystkiego, moze jeszcze zechca zakazu sluchania radia w niedziele oprocz tego wiadomego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pedofile niech sie zajmą lepiej swoimi aferami, a nie nakazują, zakazują etc.... czarne ścierwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na każdej stacji CPN postawić krzyż - to rozumię. I ładnie wygląda i jest czego bronić (sporo mamy obrońców) i tak błogo na duszy. A zabronić sprzedaży alkoholu, to tak jak zabronić sprzedawania księżom prezerwatyw. Za głupotę nie wolno karać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram idee zakazu sprzedaży alkoholu na stacjach w godzinach nocnych. Alkohol to nadal plaga wsrod kierowcow pieszych i ich rodzin. Jak taki jeden z drugim musi sie nachalac piwa niech kupi sobie go wczesniej niech mu sie schlodzi i niech złopie. I nie dajcie sie kretynsko zliberalizowac wszystkim palikotopodobnym. Pijany narod to glupi narod!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja kutro poprosze o faktorke za datek na mszy .bedzie do odliczenia od podatku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
MASZ RACJĘ ŻE TAK PISZESZ ,WIDAĆ ŻE JESTEŚ WYZNAWCĄ CHRYSTUSA SWEGO PANA I CZERPIESZ Z JEGO NAUK O MIŁOŚCI DO BLIŻNIEGO ,TRZYMAJ TAK DALEJ A KRÓLESTWO NIEBIESKIE OTWORZY DLA CIĘ SWE PODWOJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MASZ RACJĘ ŻE TAK PISZESZ ,WIDAĆ ŻE JESTEŚ WYZNAWCĄ CHRYSTUSA SWEGO PANA I CZERPIESZ Z JEGO NAUK O MIŁOŚCI DO BLIŻNIEGO ,TRZYMAJ TAK DALEJ A KRÓLESTWO NIEBIESKIE OTWORZY DLA CIĘ SWE PODWOJE a może łaskawie odpowiedz mi na pytanie, cóż takiego wspólnego dzisiejsze CZARNUCHY mają wspólnego z Chrystusem??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wynika z tego,że czarni chcą przejąć monopol spirytusowy aby napchać sobie kiesy, kosztem Państwa Polskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta czarna zaraza wszędzie się wpi.rdoli!!!!!! Księża na Księżyc!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xx napisał:
Popieram idee zakazu sprzedaży alkoholu na stacjach w godzinach nocnych. Alkohol to nadal plaga wsrod kierowcow pieszych i ich rodzin. Jak taki jeden z drugim musi sie nachalac piwa niech kupi sobie go wczesniej niech mu sie schlodzi i niech złopie. I nie dajcie sie kretynsko zliberalizowac wszystkim palikotopodobnym. Pijany narod to glupi narod!
XX ty jesteś moher czy nawiedzony w duch świętym? Żal mi takich .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Biskupi, Większośc lokali w ścisłych centrach miast jest w waszych obiektach ,które wynajmujecie.Zacznijcie od siebie i zakaszcie sprzedaży w nich alkoholu,prezerwatyw itp.Przestancie reklamować i produkować alkohol w klasztorach i pić w kościołach , wtedy uwierzymy w wasze czyste intencje.Teraz sądzimy ,że chcecie przechwycić ten rynek.A jeszcze przyznajcie,że alkohole zaczęto na masową skale w waszych obiektach produkować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takich momentach dziekluję Bogu, że chodze na niedzielną mszę do kaplicy zakonnej, gdzie nigdy nie sa czytane listy biskupa, episkopatu i róznych jego komisji. Dzieki temu uczestniczac we mszy niedzielnej nie muszę się zapoznawać z podobnymi "mądrosciami". Nie powinnismy nigdy zapominać, że dogmat o nieomylnosci dotyczy jednie papieża i to wtedy gdy w specjalnej deklaracji określa zobowiązującą naukę w sprawach wiary i obyczajów, nie zaś w sprawach codziennych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech te ku*** wreszcie zaczną płacić podatki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja chce żeby opodatkowano kościół katolicki z ich olbrzymich dochodów. Będzie to około 10 milionów dochodów rocznie dla pantwa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po chwilowy przemyśleniu stwierdzam, że kościół katolicki pogubił drogi. teraz może próbować zakazać internetu przez moje stwierdzenie... uwaga!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To proste. Prohibicja zawsze rodziła fortuny. Chcą żeby w nocy ludzie kupowali alko u swojego plebana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...