Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa Wieś: Zabili psa na zlecenie. Będą pracować społecznie

Utworzony przez Leon, 7 maja 2011 r. o 10:27
To skandal że państwo wtrąca się w to co ktoś robi ze swoim prywatnym psem, i na to są wydawane pieniędze z moich podatków. PROTESTUJĘ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak cię to boli to mam propozycje!Uruchomić komory gazowe i krematoria,bez wahania bym zabił człowieka jak bym zobaczył że znęca się nad zwierzęciem. Zwierze też czuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ktoś ich podpieprzył,l
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leon napisał:
To skandal że państwo wtrąca się w to co ktoś robi ze swoim prywatnym psem, i na to są wydawane pieniędze z moich podatków. PROTESTUJĘ!
Leon aleś ty głąb. nie ma czegoś takiego jak "Mój pies, to z nim zrobię co chcę". Tak jak nie ma czegoś takiego jak "To moje dziecko, więc zrobię z nim co zechcę. Np skatuję", lub "to moja matką, więc połamię jej rękę" (niedawna sprawa, opisywana w gazetach). Puknij się w pusty łeb zanim coś napiszesz. Jeśli obsługujesz google wyszukaj sobie ustawę o ochronie praw zwierząt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spieprzyli kontrakt !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sdsdsdsd napisał:
Leon aleś ty głąb. nie ma czegoś takiego jak "Mój pies, to z nim zrobię co chcę". Tak jak nie ma czegoś takiego jak "To moje dziecko, więc zrobię z nim co zechcę. Np skatuję", lub "to moja matką, więc połamię jej rękę" (niedawna sprawa, opisywana w gazetach). Puknij się w pusty łeb zanim coś napiszesz. Jeśli obsługujesz google wyszukaj sobie ustawę o ochronie praw zwierząt
Jeśli nie odróżniasz psa od człowieka to lepiej trzymaj się ode mnie z daleka, tak będzie lepiej dla nas obu. A to że istnieje taka idiotyczna ustawa to znaczy tylko tyle że trzeba ją odwołać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...