Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe auta dla ARiMR do kontroli rolników

Utworzony przez rolNIK, 21 stycznia 2014 r. o 12:58 Powrót do artykułu
Z najniższych opłat w Unii,z których koalicjant czyli "chłopska" partia PSL zabrała chłopom dopłaty uzupełniające i kupiła samochody,by ich kontrolować niedługo pozostanie niewiele.Resztę przeje rozdmuchana administracja,a chłop dalej na nich zagłosuje,by żyło się dostatniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwe pieniądze  http://pieniazek.latwy.pl  Sprawdź i zacznij zarabiać!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozsadny zakup. czuje ze moje pieniadze (jako podatnika) zostaly poszanowane. szkoda ze nie dzieje sie tak czesciej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ps. oczywiscie jestem przeciwnikiwm wszelkiej biurokracji ale skoro juz armir istnieje, lepiej ze wydaje pieniadze rozsadnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co kontrola co rok przecież hektary się nie rozmnażają. Ogromne koszty biurokrcji nad która już chyba nikt nie panuje a dyrektorzy tylko po imprezach telewizjach wywiadów udzielają . Nowe gabinety nowe meble nowe siedziby,wszystko dla urzędasów a gdzie my rolnicy.Z dyrektorami nie można się umówić drzwi na skoble pozamykane .ODCIĘCI OD LUDZI KTORYM POWINNI SŁUŻYC .ODCIĘCI OD WIEDZY BO Z PRACOWNIKAMI W TERENIE NIE MAJĄ CZASU ROZMAWIAĆ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ze wsi inigdy na pesel nie głosowałem oni łączą się jak tlen ze wszystkim, byle do stołka i kanapek tych do jedzenia i siedzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "gościa" i "ok".Jak już korzystacie z internetu w godzinach pracy,to choć napiszcie coś rozsądnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co kontrola co rok przecież hektary się nie rozmnażają. Ogromne koszty biurokrcji nad która już chyba nikt nie panuje a dyrektorzy tylko po imprezach telewizjach wywiadów udzielają . Nowe gabinety nowe meble nowe siedziby,wszystko dla urzędasów a gdzie my rolnicy.Z dyrektorami nie można się umówić drzwi na skoble pozamykane .ODCIĘCI OD LUDZI KTORYM POWINNI SŁUŻYC .ODCIĘCI OD WIEDZY BO Z PRACOWNIKAMI W TERENIE NIE MAJĄ CZASU ROZMAWIAĆ!!!
kolego albo jestes pożądnie poje***y albo jestes babcią ze chcesz gadac z pracownikami i zajmowac ich czas!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ze wsi inigdy na pesel nie głosowałem oni łączą się jak tlen ze wszystkim, byle do stołka i kanapek tych do jedzenia i siedzenia
koleżanko jestes strasznie glupia nie glosujac na psl poniewaz glosujesz pewnie na pis i jarka kaczke ten pojeb by ci nie dał złamanego grosza za ziemie a na dodatek by cie zamknął i doprowadził do 3 wojny światowej pomiedzy polska i rosja!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co kontrola co rok przecież hektary się nie rozmnażają.
  Jeżeli nie masz pojęcia o temacie, na który się wypowiadasz, to lepiej nic nie pisać. Dopłaty obszarowe to tylko drobna część dopłat dla rolników. Wypłaty obejmują dopłaty do upraw, hodowli, szkolenia, renty strukturalne, rozwój gospodarstw itp. W każdym z tych zakresów dopłat jest możliwość nieprawidłowości i wyłudzeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli nie masz pojęcia o temacie, na który się wypowiadasz, to lepiej nic nie pisać. Dopłaty obszarowe to tylko drobna część dopłat dla rolników. Wypłaty obejmują dopłaty do upraw, hodowli, szkolenia, renty strukturalne, rozwój gospodarstw itp. W każdym z tych zakresów dopłat jest możliwość nieprawidłowości i wyłudzeń.
Gość wam dobrze powiedział to ty odwracasz kota ogonem. I owszem hektary się nie rozmnażają. To tylko u was cień miedzy albo drzewa pada co roku inaczej i w związku z tym cała banda urzędasów siedzi i nalicza "Pegi". W jednym roku mam ich na danej działce tyle. Dodatkowo mam kontrol na miejscu która nie potwierdza tych pegów ale skoro są naliczone to z tym się nie dyskutuje i tak pozostaje pomimo kontroli. W następnym roku mimo że mam na tej samej działce tą samą uprawę wieloletnią pegi zwiększają się o kolejne kilka arów. No bo tym razem  za biurkiem była inna mądrala inaczej.  I znowu się nie dyskutuje. W kolejnym roku mam kontrol na miejscu z ozdobnego Arimru lubelskiego i jakby tego było mało kontrol do kontroli. I co? Obydwie stwierdzają że mam tyle ile miałem na samym początku, ale skoro naliczono to musi tak pozostać. W tym roku znowu obcięli dwa ary, jak tak dalej pójdzie to do 2020 dopłat nie będzie wcale bo mi działki na te wasze durne pegi zabraknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...