Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tak kaucję zrobią, ale później sklep nie będzie chciał przyjąć butelek bez okazania paragonu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie woda mineralna która kosztuje teraz 2 zety podrożeje do 4 Cola z 7 podrożeje do 9 Zeta za butelkę będę chciał zwrócić butelki sklep znajdzie tysiące powodów aby ich nie przyjąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ha i jeszcze jedno to po jaką cholerę wprowadzali plastiki komu to szkło przeszkadzało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plan spoko. W krajach gdzie to działa nie zobaczysz butelki na ulicy bo nawet jak ktoś ją zostawi to jest zabierana. Główne wątpliwości co do realizacji - w gminach które postawiły takie urządzenia narzekały że często miały awarię bo ludzie wrzucali nie tylko puste butelki..., więc musi być ich bardzo dużo. Co do sklepikarzy, jak nie przyjmie bez paragonu, to drugi raz klient do niego nie przyjdzie, tylko pojedzie do miejsca gdzie spokojnie może oddać butelkę. I ostatni temat, który jest największym zagrożeniem - czy za wdrożenie systemu będzie odpowiadał Jacek Sasin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ha i jeszcze jedno to po jaką cholerę wprowadzali plastiki komu to szkło przeszkadzało
 Plastik był wprowadzony w Polsce bo jest tani i korporacje które wchodziły do naszego kraju w latach 90 mogły spokojnie zalewać nim rynek bez żadnych obostrzeń. Na zachodzie musieli być bardzej eko to odbijali sobie w krajach środkowej Europy. A w latach 90 żaden rząd nie myślał o ekologii, a ludzie domagali się nawet produktów w ładnych opakowaniach bo było jak na zachodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dziś zbieram butelki plastikowe i nie wyrzucam ich. W sumie nie dość że kupuję wodę gazowaną po 1,50zł mam wodę, to później jeszcze sprzedam butelki za 2zł. W sumie, jak dla mnie lepsza inwestycja jak trzymanie papierków z nadrukiem NBP i bez ryzyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dziś zbieram butelki plastikowe i nie wyrzucam ich. W sumie nie dość że kupuję wodę gazowaną po 1,50zł mam wodę, to później jeszcze sprzedam butelki za 2zł. W sumie, jak dla mnie lepsza inwestycja jak trzymanie papierków z nadrukiem NBP i bez ryzyka.
 :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...