Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Uważam to za rozbój aby tyle płacić miesięcznie - 20 zł za śmieci niesegregowane .Chyba radnym uderzyła sodowa woda do głowy. Panowie trzeba zejść na ziemię .Zarobki netto na rękę w naszym mieście to niecałe 1200 zł no oczywiście nie mówię o radnych i innych wyjątkach ale to garstka.Nie trzeba bilansować kieszeni radnych pieniędzmi od społeczeństwa. Panowie pokory, pokory i jeszcze raz pokory a nie buta i a co tam - wybrali to niech płacą .Nie tędy droga - ludziom naprawdę żyje się ciężko , to nie warszawa . A poza tym ruszcie głową i walczcie o unijne wsparcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli 10 tysięcy mieszkańców Białej Podlaskiej nadal nie płaci za odbiór odpadów, to co robił dotychczas kierownik referatu ze swoja dość liczną załogą, nieźle opłacaną przez płacących za odbiór odpadów? Tylko kierował referatem? Słaby to kierownik i mizerny nad nim nadzór!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielu z nas było za granicą. Widziało lasy, plaże, dzikie ostępy itd. Co nas zadziwiało? Brak śmieci. My jesteśmy w Polsce. Nasza mentalność jest całkiem inna niż ludzi "zachodu", i aby dorównać zachodowi pod względem czystości - potrzebujemy jeszcze co najmniej dwóch pokoleń oraz wiele pracy dydaktycznej. Podnosząc zbyt gwałtownie ceny na wywóz śmieci, wymyślając kolory worków i pojemników - znowu skierujemy odpady do lasu, przydrożnych rowów, wyrobisk - tak jak to robili nasi dziadkowie i ojcowie jeszcze dekadę temu. Dam przykład: W niedługim czasie będę musiał mieć kilka pojemników w odpowiednich kolorach wraz z opisem. Obecnie mam dwa pojemniki 1) na popiół - metalowy i 2) na frakcję mokrą - zielone PVC. Resztę śmieci pakowałem do różnego rodzaju przypadkowych worków i reklamówek. Gałęzie ciąłem na kawałki i wiązałem sznurkiem. Robiłem dokładną segregację, śmieci. Były zabierane i było OK. Zgodnie z wytycznymi, które dziś otrzymałem na 2018 rok, będę musiał malować pojemniki, opisać je,dokupić dodatkowe, ewentualnie kupować kilka kolorów worków - bo mi śmieci nie zabiorą. Co zrobię jak mi nie zabiorą śmieci, bo nie będzie odpowiedniego pojemnika lub worka w danym kolorze - zrobię to co mój dziadek - WYWIOZĘ WIECZOREM.... ps gdzie konsultacje ze społeczeństwem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyślałem dokładnie o tym samym co przedmówca: to czego komunalnik nie zabierze spod mojego domu, zawiozę tam gdzie woził mój dziadek - do przydrożnego rowu. Płacę uczciwie za odbiór odpadów spod posesji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...